Chłodnica wody miedziana C-330 ORYGINAŁ URSUS (44156)

-> Pojazdy, maszyny i urządzenia rolnicze -> Części, oleje, filtry -> ORYGINALNE CZĘŚCI URSUS / Ursus C-330


NAZWA: Chłodnica wody miedziana C-330 ORYGINAŁ URSUS
OPIS: Chłodnica miedziana C-330 ORYGINAŁ URSUS
Dłuższa żywotność:
• rdzeń chłodnicy wykonany w 100% z miedzi
• konstrukcja chłodnicy usztywniona dodatkowymi wzmocnieniami (rozwiązanie to eliminuje zjawisko częstego pękania połączeń pomiędzy płytą sitową, a rdzeniem chłodnicy)
• podwójne lutowanie, zmniejsza ryzyko przecieków nawet po wielu latach eksploatacji w trudnych warunkach
• w zestawie z chłodnicą dodano podkładki mocujące stalowe i gumowe. (odpowiednia struktura podkładek poprawia amortyzację drgań, eliminując uszkodzenia mechaniczne)
Wyższa wydajność:
• zwiększona sprawność (odprowadzanie ciepła)
• waga chłodnicy to 7,5kg
• Ilość rzędów - 4
• Ilość kanalików - 118
Komfort:
• dodany kranik z króćcem do spuszczania płynu chłodniczego
Oryginalna chłodnica Ursus to najlepsza odpowiedź na potrzeby rolników szukających jakości, przy zachowaniu przystępnej ceny.
Ursus C-330

Opakowanie : 1 szt.
Waga: 7,5 kg
Ilość rzędów: 4
Ilość kanalików: 118
Materiał rdzenia: 100% miedź
PRODUCENT: Ursus
DOSTĘPNOŚĆ: sprawdź w sklepie, zadaj pytanie za pomocą formularza
SZCZEGÓŁY :
mpn: 42293023U

Cena: 707.24 BRUTTO
                         
cart
Zamów produkt
chat
Zadaj pytanie
targuj cene
Targuj cenę


Koszt transportu: »
Produkt Sprzedaje

Farmexpert

Farmexpert
X

Farmexpert

Farmexpert

Email: kontakt@farmexpert.pl

Tel: 501-260-817
Adres: 09-520 Łąck
ul. Miodowa 16

Farmexpert to młoda, ale prężnie rozwijająca się i mająca duże ambicje firma działająca na rynku części zamiennych do ciągników i maszyn rolniczych. Powstaliśmy z myślą o zaspokojeniu potrzeb rolników indywidualnych. Jesteśmy pierwszym internetowym sklepem w Polsce, który oferuje tak duży asortyment powiązany z szeroko rozumianą branżą rolniczą i jest skierowany do odbiorcy detalicznego. Współpraca z nami, dzięki wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi informatycznych pozwoli Państwu zakupić wszystko czego potrzeba nie wychodząc z domu. O dostawę towaru do Państwa w ciągu 24 godzin zatroszczy się profesjonalna firma kurierska. Nie zakładamy barier w postaci minimalnej wartości zamówienia, Klient dostaje w paczce dokładnie to czego potrzebuje.

Firma Farmexpert specjalizuje się głównie w częściach do c-330/360/380/385/Zetor/MF. W naszym katalogu znajdą Państwo także asortyment do kombajnów i maszyn uprawowych. Również dział zootechniki nie jest nam obcy. Nasza oferta cały czas ewoluuje, rozszerza się, idzie w kierunku jaki dla nas jest oczywisty – w kierunku zadowolenia Klienta. Śledzimy na bieżąco rozwój polskiego rynku i nie mogliśmy nie zauważyć coraz większej ilości zachodnich maszyn na naszych polach. Dlatego też naszym kolejnym celem, który sobie stawiamy, i do którego będziemy dążyć będzie poszerzenie katalogu o podzespoły do maszyn z zachodu. Naszą ofertę asortymentową zbudowaliśmy w oparciu o współpracę z czołowymi producentami, zarówno krajowymi i zagranicznymi. Współpracujemy również z największymi polskimi hurtowniami. Daje to gwarancje stabilnych dostaw i tego, że po zalogowaniu się do naszego sklepu, Klient znajdzie tam to czego potrzebuje. Dodatkowo dzięki procedurom, które wdrożyliśmy wszystko co leży na naszej „wirtualnej” półce, przechodzi najpierw przez Dział Kontroli Produktu, co zmniejsza ryzyko zwrotów i reklamacji.

Podsumowując, jeżeli poszukujesz części do ciągników i maszyn rolniczych, cenisz swój czas i nie chcesz go marnować na stanie w kolejkach i dojazdy do tradycyjnych sklepów, a jednocześnie oczekujesz profesjonalnej obsługi to Farmexpert jest miejscem dla Ciebie. Zapraszamy wszystkich rolników do współpracy. Dołożymy wszelkich starań żeby ta współpraca przebiegała bezproblemowo i z widocznymi korzyściami zarówno dla Państwa, jak i dla nas.

Z wyrazami szacunku,

  Ekipa Farmexpert.

RegulaminZOBACZ NASZE
POZOSTAŁE PRODUKTY »


Tytuł
Targowanie dotyczy artykułu: Chłodnica wody miedziana C-330 ORYGINAŁ URSUS (ID: 44156) // NowoczesnaFarma.pl
Imię i Nazwisko/Nazwa Firmy:
*
E-mail:
Telefon:
*
Twoja propozycja cenowa:
Tytuł
Pytanie dotyczy produktu: Chłodnica wody miedziana C-330 ORYGINAŁ URSUS (ID: 44156) // NowoczesnaFarma.pl
Imię i Nazwisko/Nazwa Firmy:
*
E-mail:
Telefon:
*
Pytanie:
ID Produktu:
44156
*
Tytuł:
Zamówienie dotyczy produktu: Chłodnica wody miedziana C-330 ORYGINAŁ URSUS (ID: 44156) // NowoczesnaFarma.pl
*
Imię i Nazwisko/Nazwa Firmy:
*
E-mail:
Telefon:
*
cena:
707.24 BRUTTO
*
ilość:
*
Adres Wysyłki:
Dane do faktury:
*
Uwagi:
Faktura
Produkt wyświetlono: 341
Chłodnica miedziana ORYGINAŁ chłodnicy Ilość kranik najlepsza chłodnica Oryginalna chłodniczego płynu spuszczania króćcem Komfort: dodany potrzeby kanalików rzędów ciepła) (odprowadzanie sprawność zwiększona wydajność: odpowiedź szukających rolników rdzenia: formularza pomocą pytanie sklepie, sprawdź DOSTĘPNOŚĆ: PRODUCENT: miedź 118Materiał SZCZEGÓŁY kanalików: 4Ilość rzędów: kgIlość szt.Waga: C-330Opakowanie przystępnej zachowaniu mechaniczne)Wyższa jakości, drgań, uszkodzenia (rozwiązanie sitową, płytą pomiędzy połączeń pękania częstego zjawisko eliminuje wzmocnieniami chłodnicy) dodatkowymi usztywniona konstrukcja miedzi wykonany rdzeń żywotność: URSUSDłuższa NAZWA: rdzeniem podwójne eliminując podkładki amortyzację poprawia podkładek struktura (odpowiednia gumowe. stalowe mocujące dodano lutowanie, chłodnicą zestawie warunkach trudnych eksploatacji latach przecieków ryzyko zmniejsza 42293023U

Wyszukaj Produkt

*

44190ml milk

5ea8c6a421d00 42293023U
 

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »