Bijak nóż mulczarka zastosowanie Agrimaster Waryński (41359)

-> Pojazdy, maszyny i urządzenia rolnicze -> Części, oleje, filtry -> WARYŃSKI Origin / Rolnictwo / Kosiarka bijakowa


NAZWA: Bijak nóż mulczarka zastosowanie Agrimaster Waryński
OPIS:

Bijak nóż zastosowanie Agrimaster Waryński

Powtarzalność zapewnia kontrola jakości wbudowana w proces wytwarzania.

Bijaki wykonane zostały ze stali gatunkowej metodą kucia monitorowany proces obróbki cieplnej/ wysoka twardość/ skrupulatna kontrola jakości to gwarancja wydłużonego okresu eksploatacji


3000323,112002,
Agrimaster

Otwór: 20,5 mm;
Opakowanie: 1 szt;
Szerokość Noża: - mm;
Szerokość Mocowania: 40 mm;
Długość od srodka mocowania: 99 mm;
Waga: 320 g
PRODUCENT: Waryński Origin
DOSTĘPNOŚĆ: sprawdź w sklepie, zadaj pytanie za pomocą formularza
SZCZEGÓŁY :
mpn: W7992002

Cena: 11.80 BRUTTO
                         
cart
Zamów produkt
chat
Zadaj pytanie
targuj cene
Targuj cenę


Koszt transportu: »
Produkt Sprzedaje

Farmexpert

Farmexpert
X

Farmexpert

Farmexpert

Email: kontakt@farmexpert.pl

Tel: 501-260-817
Adres: 09-520 Łąck
ul. Miodowa 16

Farmexpert to młoda, ale prężnie rozwijająca się i mająca duże ambicje firma działająca na rynku części zamiennych do ciągników i maszyn rolniczych. Powstaliśmy z myślą o zaspokojeniu potrzeb rolników indywidualnych. Jesteśmy pierwszym internetowym sklepem w Polsce, który oferuje tak duży asortyment powiązany z szeroko rozumianą branżą rolniczą i jest skierowany do odbiorcy detalicznego. Współpraca z nami, dzięki wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi informatycznych pozwoli Państwu zakupić wszystko czego potrzeba nie wychodząc z domu. O dostawę towaru do Państwa w ciągu 24 godzin zatroszczy się profesjonalna firma kurierska. Nie zakładamy barier w postaci minimalnej wartości zamówienia, Klient dostaje w paczce dokładnie to czego potrzebuje.

Firma Farmexpert specjalizuje się głównie w częściach do c-330/360/380/385/Zetor/MF. W naszym katalogu znajdą Państwo także asortyment do kombajnów i maszyn uprawowych. Również dział zootechniki nie jest nam obcy. Nasza oferta cały czas ewoluuje, rozszerza się, idzie w kierunku jaki dla nas jest oczywisty – w kierunku zadowolenia Klienta. Śledzimy na bieżąco rozwój polskiego rynku i nie mogliśmy nie zauważyć coraz większej ilości zachodnich maszyn na naszych polach. Dlatego też naszym kolejnym celem, który sobie stawiamy, i do którego będziemy dążyć będzie poszerzenie katalogu o podzespoły do maszyn z zachodu. Naszą ofertę asortymentową zbudowaliśmy w oparciu o współpracę z czołowymi producentami, zarówno krajowymi i zagranicznymi. Współpracujemy również z największymi polskimi hurtowniami. Daje to gwarancje stabilnych dostaw i tego, że po zalogowaniu się do naszego sklepu, Klient znajdzie tam to czego potrzebuje. Dodatkowo dzięki procedurom, które wdrożyliśmy wszystko co leży na naszej „wirtualnej” półce, przechodzi najpierw przez Dział Kontroli Produktu, co zmniejsza ryzyko zwrotów i reklamacji.

Podsumowując, jeżeli poszukujesz części do ciągników i maszyn rolniczych, cenisz swój czas i nie chcesz go marnować na stanie w kolejkach i dojazdy do tradycyjnych sklepów, a jednocześnie oczekujesz profesjonalnej obsługi to Farmexpert jest miejscem dla Ciebie. Zapraszamy wszystkich rolników do współpracy. Dołożymy wszelkich starań żeby ta współpraca przebiegała bezproblemowo i z widocznymi korzyściami zarówno dla Państwa, jak i dla nas.

Z wyrazami szacunku,

  Ekipa Farmexpert.

RegulaminZOBACZ NASZE
POZOSTAŁE PRODUKTY »


Tytuł
Targowanie dotyczy artykułu: Bijak nóż mulczarka zastosowanie Agrimaster Waryński (ID: 41359) // NowoczesnaFarma.pl
Imię i Nazwisko/Nazwa Firmy:
*
E-mail:
Telefon:
*
Twoja propozycja cenowa:
Tytuł
Pytanie dotyczy produktu: Bijak nóż mulczarka zastosowanie Agrimaster Waryński (ID: 41359) // NowoczesnaFarma.pl
Imię i Nazwisko/Nazwa Firmy:
*
E-mail:
Telefon:
*
Pytanie:
ID Produktu:
41359
*
Tytuł:
Zamówienie dotyczy produktu: Bijak nóż mulczarka zastosowanie Agrimaster Waryński (ID: 41359) // NowoczesnaFarma.pl
*
Imię i Nazwisko/Nazwa Firmy:
*
E-mail:
Telefon:
*
cena:
11.80 BRUTTO
*
ilość:
*
Adres Wysyłki:
Dane do faktury:
*
Uwagi:
Faktura
Produkt wyświetlono: 292
Waryński Agrimaster zastosowanie mulczarka kontrola jakości proces mm;Waga: Noża: mm;Szerokość Mocowania: mm;Długość srodka mocowania: sprawdź PRODUCENT: Origin DOSTĘPNOŚĆ: mm;Opakowanie: sklepie, pytanie pomocą formularza SZCZEGÓŁY szt;Szerokość gwarancja eksploatacji3000323,112002,AgrimasterOtwór: zostały NAZWA: Powtarzalność zapewnia wbudowana wytwarzania. Bijaki wykonane gatunkowej okresu metodą monitorowany obróbki cieplnej/ wysoka twardość/ skrupulatna wydłużonego W7992002

Wyszukaj Produkt

*

41393ml milk

5ea9b8df37d49 W7992002
 

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »