Barbatus Sp. z o.o.

Barbatus Sp. z o.o.

Firma “Barbatus” zajmuje się kompleksową obsługą inwestycji związanych z szeroko pojętą “biomasą”. Doradzamy, projektujemy, a także dostarczamy urządzenia do produkcji peletu i brykietu ze słomy, siana, trociny i innych materiałów organicznych.
Współpracujemy z wieloma wiodącymi producentami urządzeń do przetwarzania biomasy, a także aktywnie działamy w gałęzi handlowej tego przemysłu.
W naszej ofercie znajdą Państwo młyny, rozdrabniacze, suszarnie niskotemperaturowe, piece, nagrzewnice, chłodnice, granulatory oraz całe zaplecze urządzeń przeznaczonych do tworzenia połączeń technologicznych jak: przenośniki taśmowe, podnośniki kubełkowe, czyszczalnie, zbiorniki buforowe i tym podobne.
Praca w trybie indywidualnym z każdym klientem pozwala na dobranie odpowiednich produktów i usług bezpośrednio do potrzeb.
Zajmujemy się handlem biomasą, surowcami do produkcji peletów i brykietów a także sprzedażą wysokogatunkowej śruty sojowej dla hurtowych odbiorców.
Świadczymy również usługi rozdrabniania surowców organicznych na potrzeby przemysłu przetwarzania biomasy, a także suszenia surowców rolnych u Klienta.

Adres:
ul. Klonowa 18 62-081 Baranowo
Tel.:
618425215


173ml milk

5326af8dd6bca Barbatus logo

Dodaj Za Darmo Firmę do Katalogu Dodaj za darmo Firmę do Katogu Firm Rolniczych

Kategoria:
*
Nazwa Firmy:
*
Adres:
*
E-mail:
Telefon:
*
Opis Działalności:
Logo (MAX 1 MB .JPG):
*
Wyrażam zgodę na otrzymywanie korespondencji drogą elekrtroniczną niezbędnej do realizacji usługi
*
Zgadzam się na otrzymywanie bezpłatnego newslettera z aktualnościami z portalu NowocesnaFarma.pl (można się w każdej chwili wypisać z newslettera)

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »