Agroturystyka - Wczasy - Wypoczynek

819ml milk

52e4ea3c46bb3 DSC03782
TYP: inne

Kategoria: Agroturystyka - Wczasy

Gospodarstwo Agroturystyczne "Gratka" położone jest wśród sosnowych i mieszanych lasów, obfitujących w grzyby, maliny, borówki i jagody, w których schronienie znajdują rzadkie i chronione gatunki zwierząt. Nie opodal gospodarstwa przepływa rzeka, w której zobaczyć można żeremia bobrów, pstrągi i raki.

Do dyspozycji gości oddajemy 12 miejsc noclegowych, niezależną kuchnię z pełnym wyposażeniem, oraz świetlicę z możliwością organizacji spotkań i szkoleń dla 30 osób. Na terenie gospodarstwa znajduje się zadaszone miejsce na ognisko, letnia wiata biesiadna z możliwością organizacji biesiad dla 50 osób, wydzielony plac zabaw dla dzieci, boisko, rowery, stół bilardowy.

W gospodarstwie znajduje się jedna z niewielu w regionie winnic oraz uprawa orkiszu, posiadamy certyfikat rolnictwa ekologicznego, cała produkcja roślinna i zwierzęca prowadzona jest metodami ekologicznymi.

Region:
Cała Polska
Miejscowość:
Celiny gm Raków
Cena:
od 40zł
Tel.:
509014115


 
mail black
NAPISZ WIADOMOŚĆ »
Tytuł
Dotyczy ogłoszenia: Agroturystyka - Wczasy - Wypoczynek (ID: 785) // NowoczesnaFarma.pl
*
E-mail:
Telefon:
*
Twoja Odpowiedź:

Portal NowoczesnaFarma.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń.
W przypadku problemów zapraszamy do kontaktu.

Agroturystyka Wczasy Wypoczynek możliwością organizacji gospodarstwa znajduje ognisko, osób, biesiad biesiadna letnia zadaszone miejsce dzieci, terenie osób. szkoleń spotkań wydzielony boisko, metodami posiadamy prowadzona zwierzęca roślinna produkcja ekologicznego, rolnictwa certyfikat orkiszu, świetlicę uprawa winnic regionie niewielu gospodarstwie bilardowy. stół rowery, kuchnię wyposażeniem, obfitujących schronienie których jagody, borówki maliny, grzyby, lasów, rzadkie mieszanych sosnowych wśród położone "Gratka" Agroturystyczne Gospodarstwo znajdują chronione pełnym bobrów, niezależną noclegowych, miejsc oddajemy gości dyspozycji pstrągi żeremia gatunki zobaczyć której rzeka, przepływa opodal zwierząt. ekologicznymi.

» Dodaj Darmowe Ogłoszenie Dodaj Darmowe Ogłoszenie

Jak dodać ogłoszenie rolnicze - instrukcja obsługi »
Kategoria:
Typ
mam do sprzedania
chcę kupić
inne
*
Tytuł ogłoszenia:
*
Dodał:
*
E-mail:
Telefon:
Cena:
Województwo:
Miejscowość:
*
Treść:
Zdjęcie1 (MAX 1 MB):
Zdjęcie2 (MAX 1 MB):
Zdjęcie3 (MAX 1 MB):
Zdjęcie4 (MAX 1 MB):
Zdjęcie5 (MAX 1 MB):
*
Wyrażam zgodę na otrzymywanie korespondencji drogą elekrtroniczną niezbędnej do realizacji usługi
*
Zgadzam się na otrzymywanie bezpłatnego newslettera z aktualnościami z portalu NowocesnaFarma.pl (można się w każdej chwili wypisać z newslettera)

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »