ARiMR uruchomiła wersję demo aplikacji eWniosek

csm wersja demo e wniosek slider b31fe824a7ARiMR uruchomiła wersję demo aplikacji eWniosekPlus. Jest to demonstracyjna wersja aplikacji eWniosekPlus i służy do zapoznania użytkowników z podstawową ścieżką wypełniania wniosku o przyznanie płatności w kampanii 2018. Wersja ta nie zawiera wszystkich funkcjonalności, które będą dostępne w pełnej wersji aplikacji eWniosekPlus. Funkcjonalności dostępne w wersji DEMO będą stopniowo rozszerzane do czasu uruchomienia pełnej wersji tej aplikacji.

Przed rozpoczęciem pracy z wersją demo aplikacji eWniosekPlus prosimy o zapoznanie się z instrukcją je użytkowania - otwórz. Aby zalogować się do wersji demo aplikacji należy podać następujący login i hasło:

login: demo

hasło: demo

logowanie wersja demo

Przejdź do wersji demo aplikacji eWniosekPlus

Więcej informacji na temat aplikacji eWniosekPlus i wersji demo tej aplikacji - czytaj

Źródło
Krajowa Rada Izb Rolniczych
http://krir.pl

125ml milk

csm wersja demo e wniosek slider b31fe824a7
Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: aplikacji; wersji; uruchomiła; ewniosekplus; wersję; ewniosekplus.; wersja; ewniosek; pełnej; dostępne; będą; otwórz.; użytkowania; hasło: login:; zalogować; należy; podać; następu;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »