ARiMR opublikowała listę określającą kolejność przysługiwania pomocy rolnikom z woj. Podkarpackiego w ramach "Modernizacji gospodarstw rolnych"

Nabór wniosków o przyznanie pomocy w ramach działania "Modernizacja gospodarstw rolnych" został przeprowadzony przez ARiMR w woj. Podkarpackim od 2 do 29 października 2012 r. W tym czasie do Oddziału Regionalnego ARiMR w tym regionie, rolnicy złożyli 1107 wniosków, w których ubiegają się o przyznanie 154,4 mln zł wsparcia. Agencja na podstawie informacji zawartych we wnioskach przygotowała listę określającą kolejność przysługiwania pomocy w tym naborze. Przy ustalaniu kolejności brane były pod uwagę generalnie trzy aspekty - wielkość ekonomiczna gospodarstwa wyrażona w ESU, to czy cel inwestycji jest związany ze wzrostem wartości dodanej brutto w gospodarstwie, a także kwestia tego, czy wniosek był składanych indywidualnie czy na operację realizowana w ramach tzw. wspólnego użytkowania maszyn i urządzeń.

Zgodnie z przepisami, ARiMR miała na opublikowani takiej listy 40 dni od zakończenia naboru, a została ona podana do publicznej wiadomości 4 grudnia 2012 r. czyli przed upływem ostatecznego terminu.

Na opublikowanej liście ustalającej kolejność przysługiwania pomocy, zaznaczono kolorem te wnioski, które mieszczą w limicie środków finansowych dostępnych w tym naborze. Pozostałe wnioski, przekraczają tę pulę, a pomoc może być im przyznana jedynie wtedy, gdy zostaną one pozytywnie zweryfikowane oraz inwestycje zawarte we wnioskach zajmujących wyższą pozycję na liście rankingowej nie wyczerpią dostępnego limitu finansowego.

Przejdź do listy.

DKS

Źródło
Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa
http://www.arimr.gov.pl/

125ml milk

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: przysługiwania; ramach; kolejność; pomocy; listę; gospodarstw; wnioskach; wnioski; ; przyznanie; liście; podkarpackiego; "modernizacji; rolnikom; rolnych"; ;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »