ANR na wystawie Rol-Szansa 2016

W dniach 27-28 sierpnia 2016 r. na terenie Pałacu w Bykach koło Piotrkowa Trybunalskiego Łódzki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Bratoszewicach Oddział w Piotrkowie Trybunalskim zorganizował XXV Promocyjno-Handlową Wystawę Rolniczą Rol-Szansa 2016. Uczestniczył w niej także OT Warszawa Filia w Łodzi.

Agencja Nieruchomości Rolnych OT Warszawa Filia w Łodzi zorganizowała wspólne stoisko z Izbą Rolniczą Województwa Łódzkiego Biuro Powiatowe w Piotrkowie Trybunalskim, które cieszyło się wielkim zainteresowaniem rolników. Pracownicy Agencji omawiali m.in. zasady obrotu ziemią rolną według przepisów nowej ustawy i odpowiadali na wiele ważnych w tym obszarze pytań. Wyjaśniali rolnikom, zasady dzierżawy państwowych gruntów oraz kto może nabyć ziemię w obrocie prywatnym.

Około 300 wystawców branży rolnej z całej Polski prezentowało na trzech hektarach powierzchni swoje maszyny, wyroby rękodzielnicze, potrawy regionalne oraz rośliny, sadzonki i drzewa. Na wystawie można było także uzyskać porady ekspertów w zakresie m.in. środków do produkcji rolnej, nowoczesnych rozwiązań w budownictwie inwentarskim, urządzeń do wytwarzania energii odnawialnej oraz nowości w hodowli roślin rolniczych i ogrodniczych.

Filia ANR w Łodzi
image gallery?uuid=bfe62b70 0e2e 45f0 a994 5d0eced5a90f&groupId=24201&t=147272185

 


Źródło
Agencja Nieruchomości Rolnych
http://www.anr.gov.pl

125ml milk

image gallery?uuid=bfe62b70 0e2e 45f0 a994 5d0eced5a90f&groupId=24201&t=147272185
Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: wystawie; rol-szansa; rolniczą; także; warszawa; nieruchomości; zasady; piotrkowie; maszyny; ; państwowych; gruntów; powierzchni; wyroby; dzierżawy; rośliny; ; regionalne; potrawy;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »