AGRO-KRAK UR 2019

 

W niedzielę, 20 października br., w godzinach od 10:00 do 16:00 w Rolniczym Gospodarstwie Doświadczalnym UR w Prusach odbędzie się pokaz zbioru kukurydzy i pożniwnej uprawy roli oraz orki po zbiorze.

Krakowianie zapoznają się z zasadami działania najnowocześniejszych maszyn w rolnictwie. Zaplanowano pokaz zbioru kukurydzy oraz uprawy roli przy pomocy agregatów uprawowych.
W trakcie wydarzenia odbędzie się prezentacja maszyn wielu renomowanych producentów oraz wyników badań naukowych i doświadczeń polowych. Odwiedzający poznają nasiona siewne, nawozy, stymulatory wzrostu oraz środki produkcji rolnej. Najmłodsi będą mieli okazję odbycia przejażdżki kombajnem, poznania jego budowy i zasad wydajnego siewu.

Organizatorem wydarzenia jest Rolnicze Gospodarstwo Doświadczalne Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie. Współorganizatorami są przedsiębiorstwa zajmujące się sprzedażą maszyn i urządzeń rolniczych oraz materiału siewnego i nawozów:

Elikor (dystrybutor firmy KWS Polska) – nasiona siewne
AgroJurek (dystrybutor firmy FENDT) – kombajny i ciągniki
Piar-Tech (dystrybutor firmy KUBOTA) – ciągnikach rolniczych' class='linkhrefpg'>ciągniki rolnicze
Chempest (dystrybutor firmy JOHN DEERE) – kombajny i ciągniki
Yara Poland - nawozy
Grupa Azoty - nawozy
Urson (dystrybutor firmy CASE) - ciągniki
Pioneer – nasiona siewne
Res-Gumisil – stymulatory wzrostu
Admet – nawozy i środki do produkcji rolnej

 

125ml milk

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: ; (dystrybutor; nasiona; maszyn; zbioru; kombajny; uprawy; stymulatory; kukurydzy; agro-krak; odbędzie; środki; produkcji; wydarzenia; sprzedażą; przedsiębiorstwa; zajmujące; uniwersytetu;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »