ABC działalności gospodarczej na obszarach wiejskich - szkolenie internetowe

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie organizuje w dniach 5-20 grudnia 2016 roku. szkolenie internetowe pt. „ABC działalności gospodarczej na obszarach wiejskich: Zarzadzanie i finanse w przedsiębiorstwach zlokalizowanych na obszarach wiejskich”. Do udziału w szkoleniu zapraszamy mieszkańców obszarów wiejskich zainteresowanych tematyką rozwoju obszarów wiejskich oraz przedsiębiorczością.

Głównym celem szkolenia jest przekazanie uczestnikom, wiedzy teoretycznej z zakresu podstaw zarządzania i finansów z naciskiem na tematykę obejmującą zakres funkcjonowania niewielkich przedsiębiorstw na obszarach wiejskich.

W trakcie szkolenia zostaną omówione kwestie związane z kierowaniem małą wiejską firmą, planowaniem jej działalności, organizacją pracy własnej oraz pracowników. Duży nacisk zostanie położony na zagadnienia marketingowe, w tym wykorzystanie nowych technologii w tym zakresie, jak i kwestie związane z komunikacja i zarządzaniem sobą w czasie. Zarządzanie firmą nie jest możliwe, bez, choćby, podstawowej wiedzy w zakresie finansów przedsiębiorstwa. W obszarze tym zostanie omówione m.in. przygotowanie biznesplanu w oparciu o wzór dla działania 19.2 PROW w zakresie podejmowania działalności gospodarczej.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w szkoleniu proszone są o przesyłanie podpisanej przez siebie karty zgłoszenia uczestnictwa do Centrum Doradztwa Rolniczego o/Kraków. Kartę zgłoszenia można przesłać mailem (skan) na adres: szkolenia.krakow@cdr.gov.pl, pod nr faxu: 12 424 05 05 lub pocztą tradycyjną.

O uczestnictwie w szkoleniu decyduje terminowe dopełnienie zgłoszenia. Rekrutacja będzie prowadzona do 17 grudnia 2016 r.

Uczestnicy szkolenia otrzymają zaświadczenie potwierdzające ukończenie formy edukacyjnej pod warunkiem uzyskania minimum 60% sumy punktów za test rozwiązywany po zakończeniu szkolenia.


Informacja merytoryczna:

Mateusz Grojec z Działu Rozwoju Obszarów Wiejskich
– tel.: (12) 424-05-25, m.grojec@cdr.gov.pl

Informacji w sprawie rekrutacji:
Teresa Sędzik z Zespołu Metodyki, Doskonalenia Zawodowego i Kontroli Doradztwa Rolniczego
– tel.: 12 424 05 54, e-mail: t.sedzik@cdr.gov.pl

Do pobrania:
- karta zgłoszenia uczestnictwa

 

 

Źródło
Centrum Doradztwa Rolniczego
http://cdr.gov.pl/

125ml milk

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: obszarach; szkoleniu; działalności; doradztwa; wiejskich; zgłoszenia; gospodarczej; obszarów; szkolenie; rolniczego; internetowe; szkolenia; kwestie; zostanie; rozwoju; finansów; zakr;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »