60 lat Szkoły Rolniczej w Marszewie

W sobotę, 23 września, Zespół Szkół Przyrodniczo-Politechnicznych CKU w Marszewie obchodził jubileusz 60-lecia istnienia. Jubileuszowe uroczystości połączone były ze zjazdem absolwentów. Organizatorami wydarzenia była Dyrekcja i Grono Pedagogiczne Szkoły oraz Stowarzyszenie Absolwentów i Sympatyków Szkoły Rolniczej w Marszewie.

1

 

Uroczystości rozpoczęła msza święta w kościele pw. Ścięcia św. Jana Chrzciciela. Następnie uczestnicy spotkania przenieśli się do budynku szkoły, gdzie odbyła się część oficjalna wydarzenia z udziałem zaproszonych gości i sympatyków Szkoły. Wielkopolską Izbę Rolniczą na Jubileuszu reprezentował Prezes Piotr Walkowski, który przekazał na ręce Pani Dyrektor Grażyny Borkowskiej życzenia oraz podziękowania za wieloletnią współpracę z samorządem rolniczym.

3

 

Po części oficjalnej odbywały się spotkania w klasach i zwiedzanie szkoły, a całość zakończył bal absolwentów.

2

 

Opracowanie: K. Strzyż
Zdjęcia: Zespół Szkół Przyrodniczo-Politechnicznych CKU w Marszewie

 

Źródło
Wielkopolska Izba Rolnicza
http://www.wir.org.pl/

125ml milk

1
Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: szkoły; marszewie; rolniczej; spotkania; sympatyków; przyrodniczo-politechnicznych; wydarzenia; szkoły; ; zespół; szkół; rolniczą; grażyny; borkowskiej; życzenia; wielkopols;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »