Wójt Roku 2014 wybrany!

 

Wójt Roku 2014W dniu 25 kwietnia 2015 r. odbyła się gala rozstrzygnięcia konkursu Wójt Roku 2014. Z 10 kandydatów wyłonionych przez Kapitułę Konkursu, głosami widzów TVP, najlepszą okazała się Maria Włodarczyk z gminy Dąbrowa Zielona, z województwa śląskiego.

 

 

W dziesiątce laureatów znalazł się także Wiesław Kubicki - Członek Krajowej Rady Izb Rolniczych wielu kadencji, Wójt Gminy Zarzecze (woj. podkarpackie).
Konkurs organizowany jest przez Redakcję Audycji Rolnych Programu 1 TVP S.A. Honorowy patronat nad nim sprawuje Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Bronisław Komorowski, a współpatronem jest Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Jego celem jest wyłonienie wójta, który w 2014 roku wykazał się największymi osiągnięciami w pracy na rzecz swojej gminy.
W pierwszym etapie ze zgłoszonych przez mieszkańców gmin, instytucje i organizacje kandydatów, kapituła konkursu wybiera najlepszą dziesiątkę. Następnie, przeprowadzane jest głosowanie widzów TVP na najlepszego kandydata.
Puchar Prezesa KRIR dla zwycięzcy wręczył Robert Nowak – Członek Zarządu KRIR.

Więcej zdjęć w galerii - zobacz >>>

Źródło
Krajowa Rada Izb Rolniczych
http://krir.pl

125ml milk

W%C3%B3jt Roku 2014
Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: wójt; członek; najlepszą; konkursu; organizacje; instytucje; mieszkańców; kandydatów; ; kapituła; przeprowadzane; następnie; ; wybiera; ;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »