"Święto Jabłuszka" po raz piąty

19 listopada br., w Publicznej Szkole Podstawowej w Belsku Dużym, po raz piąty odbyły się obchody "Święta Jabłuszka". Tegoroczna edycja, zorganizowana przez Dyrekcję i Radę Pedagogiczną szkoły w Belsku Dużym,  odbyła się pod patronatem Prezesa Agencji Rynku Rolnego.

Corocznie odbywające się święto, obchodzone w szkole położonej w sercu zagłębia sadowniczego, poprzez zabawę, uczy najmłodsze dzieci jak ważne jest spożywanie owoców i warzyw.

Podczas imprezy dzieci z oddziałów przedszkolnych mogły m.in  wziąć udział w zorganizowanych dla nich konkursach na: piosenkę o jabłku, pracę plastyczną związaną z jabłkiem, największe jabłko oraz na deser z jabłka. Nad właściwym przebiegiem konkursów czuwało Jury.

Laureaci konkursów otrzymali upominki ufundowane przez Agencję Rynku Rolnego. Jednocześnie,  Dyrekcja Szkoły w Belsku Dużym za wieloletni wkład w promowanie zdrowego stylu odżywiania wśród dzieci, uhonorowana została wyróżnieniem Prezesa ARR. Marmurowe "Jabłko" wręczył Pan Bartłomiej Kulisz, Zastępca Dyrektora w Biurze Współpracy Międzynarodowej ARR.

swieto jabluszka
Konkurs na piosenkę o jabłku.

swieto jabluszka
Hania Łoboda laureatka konkursu na największe jabłko i wręczający nagrodę Bartłomiej Kulisz Zastępca Dyrektora w Biurze Współpracy Międzynarodowej ARR.

swieto jabluszka
Wręczenie dyrekcji Publicznej Szkoły Podstawowej w Belsku Dużym wyróżnienia Prezesa ARR.

swieto jabluszka
Organizatorzy „Święta Jabłuszka” i prace wykonane w ramach konkursu plastycznego.

 

 

Źródło
Agencja Rynku Rolnego
http://arr.gov.pl/

125ml milk

swieto jabluszka  0113
Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: szkoły; prezesa; zastępca; biurze; międzynarodowej; konkursu; bartłomiej; współpracy; jabłko; konkursów; największe; dużym; dzieci; dyrektor;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »