Prezes Fundacji Wsparcia Rolnika POLSKA ZIEMIA o zmianach w tzw. ustawie o ziemi

Aktualności Rolnicze Kategoria: Prawo - Podatki;

Dodaj komentarz

 
Tytuł *
 
Twój Komentarz *
 
Podpis *
* Pola oznaczone gwiazdką są polami obowiązkowymi
Cenimy sobie Państwa wypowiedzi, dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa. Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.

Komentarze (3)
 1. Dobrze zredagowany artykuł, ponieważ ten prezes nie potrafi mówić po polsku. Poniżej przykład: https://www.youtube.com/watch?v=og1wMnEhajs

  1. Przez zmianę właściciela ziemia narodowości nie traci ! zawsze będzie polską ziemią! może lepiej, korzystniej dla wszystkich użytkowaną, bogatszą w ładne - zadbane budynki gospodarcze i mieszkaniowe, opłacaną dobrymi podatkami, integrującą ludzi nie leniwych , nie zawistnych, nie brudnych i nie z alkoholizowanych jak dotychczas! Prawo Polaków do samostanowienia o sobie dotyczy przede wszystkim ich prawa do stanowienia o swojej własności !!! nie państwowej ! nie spółdzielczej PGR ! ale swojej PRYWATNEJ !!! Ustrój jest jeden : Wolność ! Równość ! i Święta Własność Prywatna ! Chłopi to nie parasity za których należy myśleć i ich ograniczać nieskończoną ilością przepisów. Nie ma w Polsce obywateli lub prawdziwych ludzi na Świecie - II kategorii. Panie Ministrze rolnictwa i infrastruktury proszę naprawić interpretację przepisów dot. wł. prywatnej chłopów - rolników, żeby nie byli wykorzystywani w walkach politycznych i nie utworzyli rozwścieczonej na ADMINISTRACJĘ grupy wyborców .

   1. "Ustój rolny" co to takiego? i jakim prawem - obywatele z zawodu rolnicy lub właściciele Nieruchomości jaką jest ziemia zostali pozbawieni podstawowego prawa dysponowania własnością prywatną ! Dlaczego prywatny właściciel został pozbawiony prawa decydowania o swoim bycie - "majątku" na który pracował 20 lat i więcej a teraz został wciągnięty w manipulacje - ADMINISTRACYJNE ! Zgody, zgłoszenia, selekcja ludzi, zapytania, podania i wędrówki po urzędach - starych - nowych, kierownikach aktualnych i nieaktualnych, zbieraniu pieczątek, traceniem cennego czasu życia na oczekiwania decyzji w sprawie losu swojej ziemi !!! Nie ma prawa nikt decydować o Świętej własności prywatnej jaką jest ziemia! ANR niech ustala z ministrami co i jak, ale od prywatnego rolnika - WARA! Takie były słowa Pana min. Jurgiela : że ustawy dotyczą obrotu ziemią państwową. Teraz manipuluje się różnymi interpretacjami tych przepisów i podciąga pod nie prywatnych chłopów - robiąc z nich wasali na własnej ziemi !!! Wstyd i otwieranie furtek na nowe korupcyjne zachowania w zdobywaniu pieczątek..., Proszę wyraźnie ogłosić prawo do własności prywatnej. Nie wszyscy są zainteresowani życiem w PGR !

    Zobacz również
    Ta strona korzysta z plików COOKIES.
    Korzystając z niej zgadzasz się na używanie ciasteczek.
    dowiedz się więcej »