Praca konsulatów na Ukrainie i Białorusi - wizy dla pracowników

praca w ogrodnictwieW odpowiedzi na wniosek Zarządu KRIR z dnia 27 marca 2020 r. >>> w sprawie otwarcia konsulatów na Białorusi i Ukrainie, Ministerstwo Spraw Zagranicznych w swojej odpowiedzi z dnia 30 kwietnia 2020 r. poinformowało, że urzędy konsularne na Białorusi prowadzą przez cały czas, choć w ograniczonym zakresie, obsługę wizową. W ciągu najbliższych kilkunastu dni można spodziewać się wznowienia działalności przez niektóre punkty przyjmowania wniosków wizowych zarządzane przez usługodawcę zewnętrznego realizującego usługi outsuorcingu wizowego na rzecz polskich placówek zagranicznych na Białorusi. Natomiast urzędy konsularne na Ukrainie z dniem 4 maja rozpoczną przyjmowanie wniosków wizowych zarówno w swoich siedzibach, jak i za pośrednictwem punktów przyjmowania wniosków wizowych (w nieco zmienionej formule spowodowanej wprowadzonymi przez władze Ukrainy ograniczeniami).

 

 Źródło
 Krajowa Rada Izb Rolniczych
 http://krir.pl

125ml milk

praca w ogrodnictwie
Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: białorusi; wizowych; wniosków; ukrainie; konsulatów; zagranicznych; konsularne; urzędy; przyjmowania; pracowników; odpowiedzi; otwarcia; pośrednictwem; wizowego; polskich; placówek; ;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »