Relacja ze szkolenia - Zasady wypełniania wniosku o przyznanie płatności w ramach systemów wsparcia bezpośredniego oraz płatności w ramach wybranych działań PROW 2014-2020 na rok 2018. Aplikacja e-WniosekPlus

W dniach 1-2.03.2018r. w CDR Oddział w Poznaniu odbyło się szkolenie dla doradców rolniczych dotyczące zasad przyznawania płatności w ramach systemów wsparcia bezpośredniego, płatności dla obszarów z ograniczeniami naturalnymi i innymi szczególnymi ograniczeniami, płatności rolno-środowiskowo-klimatycznej, płatności ekologicznej, płatności rolnośrodowiskowej, pomocy na zalesienie, premii pielęgnacyjnej i premii zalesieniowej na rok 2018 oraz zasad wypełniania wniosku o przyznanie płatności na rok 2018 z wykorzystaniem aplikacji e-Wniosek Plus. Szkolenie prowadzili pracownicy Centrali ARiMR w Warszawie, Oddziału Regionalnego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa oraz Oddziału CDR w Poznaniu.

Bardzo duża aktywność uczestników szkolenia skupiona była wokół zmian w płatnościach, a szczególnie nowej aplikacji e-WniosekPlus. Na liczne pytania szczegółowo odpowiadali przedstawiciele ARiMR.

Udział w dwudniowym szkoleniu niezbędny jest do uzyskania przez doradców uprawnień do obsługi aplikacji e-WniosekPlus. Uczestnictwo wyłącznie w pierwszym dniu szkolenia nie skutkuje nadaniem tych uprawnień – stanowi odświeżenie i aktualizację wiedzy i umiejętności. Doradcy, którzy chcą zdobyć niezbędne uprawnienia, zobowiązani są do udziału w drugim dniu, który kończy się testem sprawdzającym wiedzę.

 

125ml milk

a04400b434261ff90a292fa3b03b6389
Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: płatności; ramach; szkolenia; wypełniania; wniosku; przyznanie; wsparcia; aplikacji; relacja; e-wniosekplus; e-wniosekplus.; doradców; szkolenie; premii; aplikacja; oddziału; 2014-2020; dzi;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »