Zenit Bau

Zenit Bau

Przedsiębiorstwo Zenit Bau od paru lat proponuje wynajem wszechstronnego rodzaju sprzętów do budowy, rozbiórki czy renowacji pomieszczenia, czy też ogrodu.
Swoją siedzibę posiadam w Koszalinie, ale wykonuję zlecenia też w sąsiednich miastach.
Dodatkowo zajmuję się realizowaniem profesjonalnych prac w dziedzinie doradztwa nie tylko w zakupach ale też w przeprowadzaniu robót sprzętami.

W ofercie Koszalińskiej wypożyczalni możecie Państwo znaleźć towary jak na przykład kompletne szalunki stropowe, zagęszczarki stopowe i płytowe, rusztowania budowlane a dodatkowo również do betonu: frezarki, zacieraczki, przecinarki, szlifierki, betoniarki, wiertnice do żelbetu itp.
Posiadamy też doświadczone marki elektronarzędzi: młoty udarowe i wyburzeniowe, cykliniarki, szlifierki do gładzi oraz osuszacze i nagrzewnice.
Nasza firma to nie tylko wypożyczalnia ponieważ świadczymy także usługi minikoparką (kopanie i kucie betonu), wykonujemy wiercenie w żelbetonie w zakresie 40-300 mm oraz naprawiamy sprzęt budowlany i ogrodniczy Gwarantuję korzystne ceny oraz proponuję liczne zniżki.

Adres:
ul. Mieszka I 24, 75-132 Koszalin
Tel.:
507668866


277ml milk

58e2978cc66f4 1 jpg

Dodaj Za Darmo Firmę do Katalogu Dodaj za darmo Firmę do Katogu Firm Rolniczych

Kategoria:
*
Nazwa Firmy:
*
Adres:
*
E-mail:
Telefon:
*
Opis Działalności:
Logo (MAX 1 MB .JPG):
*
Wyrażam zgodę na otrzymywanie korespondencji drogą elekrtroniczną niezbędnej do realizacji usługi
*
Zgadzam się na otrzymywanie bezpłatnego newslettera z aktualnościami z portalu NowocesnaFarma.pl (można się w każdej chwili wypisać z newslettera)

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »