Zawór wtyczka M20x1.5 skręcane (ZSR6M20WTK) Waryński (40649)

-> Pojazdy, maszyny i urządzenia rolnicze -> Części, oleje, filtry -> WARYŃSKI Origin / Hydraulika / Złącza


NAZWA: Zawór wtyczka M20x1.5 skręcane (ZSR6M20WTK) Waryński
OPIS:

Szybkozłącze skręcane rolnicze Waryński - wtyczka z gwintem zewnętrznym M20x1.5. Najpopularniejsze zawory hydrauliczne starego typu o bardzo szerokim spektrum zastosowań w rolnictwie. Zaprojektowane są zgodnie z wymogami wymiarowymi i jakościowymi, które określają szczegółowo charakterystykę pracy i wymiary. Dzięki mocnej kontrukcji nadają się do zastosowań podczas trudnych warunków pracy maszyny rolniczej.


PRODUCENT: Waryński Origin
DOSTĘPNOŚĆ: sprawdź w sklepie, zadaj pytanie za pomocą formularza
SZCZEGÓŁY :
mpn: WRSM20WT

Cena: 27.83 BRUTTO
                         
cart
Zamów produkt
chat
Zadaj pytanie
targuj cene
Targuj cenę


Koszt transportu: »
Produkt Sprzedaje

Farmexpert

Farmexpert
X

Farmexpert

Farmexpert

Email: kontakt@farmexpert.pl

Tel: 501-260-817
Adres: 09-520 Łąck
ul. Miodowa 16

Farmexpert to młoda, ale prężnie rozwijająca się i mająca duże ambicje firma działająca na rynku części zamiennych do ciągników i maszyn rolniczych. Powstaliśmy z myślą o zaspokojeniu potrzeb rolników indywidualnych. Jesteśmy pierwszym internetowym sklepem w Polsce, który oferuje tak duży asortyment powiązany z szeroko rozumianą branżą rolniczą i jest skierowany do odbiorcy detalicznego. Współpraca z nami, dzięki wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi informatycznych pozwoli Państwu zakupić wszystko czego potrzeba nie wychodząc z domu. O dostawę towaru do Państwa w ciągu 24 godzin zatroszczy się profesjonalna firma kurierska. Nie zakładamy barier w postaci minimalnej wartości zamówienia, Klient dostaje w paczce dokładnie to czego potrzebuje.

Firma Farmexpert specjalizuje się głównie w częściach do c-330/360/380/385/Zetor/MF. W naszym katalogu znajdą Państwo także asortyment do kombajnów i maszyn uprawowych. Również dział zootechniki nie jest nam obcy. Nasza oferta cały czas ewoluuje, rozszerza się, idzie w kierunku jaki dla nas jest oczywisty – w kierunku zadowolenia Klienta. Śledzimy na bieżąco rozwój polskiego rynku i nie mogliśmy nie zauważyć coraz większej ilości zachodnich maszyn na naszych polach. Dlatego też naszym kolejnym celem, który sobie stawiamy, i do którego będziemy dążyć będzie poszerzenie katalogu o podzespoły do maszyn z zachodu. Naszą ofertę asortymentową zbudowaliśmy w oparciu o współpracę z czołowymi producentami, zarówno krajowymi i zagranicznymi. Współpracujemy również z największymi polskimi hurtowniami. Daje to gwarancje stabilnych dostaw i tego, że po zalogowaniu się do naszego sklepu, Klient znajdzie tam to czego potrzebuje. Dodatkowo dzięki procedurom, które wdrożyliśmy wszystko co leży na naszej „wirtualnej” półce, przechodzi najpierw przez Dział Kontroli Produktu, co zmniejsza ryzyko zwrotów i reklamacji.

Podsumowując, jeżeli poszukujesz części do ciągników i maszyn rolniczych, cenisz swój czas i nie chcesz go marnować na stanie w kolejkach i dojazdy do tradycyjnych sklepów, a jednocześnie oczekujesz profesjonalnej obsługi to Farmexpert jest miejscem dla Ciebie. Zapraszamy wszystkich rolników do współpracy. Dołożymy wszelkich starań żeby ta współpraca przebiegała bezproblemowo i z widocznymi korzyściami zarówno dla Państwa, jak i dla nas.

Z wyrazami szacunku,

  Ekipa Farmexpert.

RegulaminZOBACZ NASZE
POZOSTAŁE PRODUKTY »


Tytuł
Targowanie dotyczy artykułu: Zawór wtyczka M20x1.5 skręcane (ZSR6M20WTK) Waryński (ID: 40649) // NowoczesnaFarma.pl
Imię i Nazwisko/Nazwa Firmy:
*
E-mail:
Telefon:
*
Twoja propozycja cenowa:
Tytuł
Pytanie dotyczy produktu: Zawór wtyczka M20x1.5 skręcane (ZSR6M20WTK) Waryński (ID: 40649) // NowoczesnaFarma.pl
Imię i Nazwisko/Nazwa Firmy:
*
E-mail:
Telefon:
*
Pytanie:
ID Produktu:
40649
*
Tytuł:
Zamówienie dotyczy produktu: Zawór wtyczka M20x1.5 skręcane (ZSR6M20WTK) Waryński (ID: 40649) // NowoczesnaFarma.pl
*
Imię i Nazwisko/Nazwa Firmy:
*
E-mail:
Telefon:
*
cena:
27.83 BRUTTO
*
ilość:
*
Adres Wysyłki:
Dane do faktury:
*
Uwagi:
Faktura
Produkt wyświetlono: 219
Waryński skręcane wtyczka Zawór M20x1.5 (ZSR6M20WTK) zastosowań maszyny Dzięki mocnej kontrukcji nadają podczas trudnych warunków Origin rolniczej. PRODUCENT: charakterystykę DOSTĘPNOŚĆ: sprawdź sklepie, pytanie pomocą formularza SZCZEGÓŁY wymiary. jakościowymi, szczegółowo hydrauliczne NAZWA: Szybkozłącze rolnicze gwintem zewnętrznym M20x1.5. Najpopularniejsze zawory starego określają bardzo szerokim spektrum rolnictwie. Zaprojektowane zgodnie wymogami wymiarowymi które WRSM20WT

Wyszukaj Produkt

*

40683ml milk

5c47b6a506a82 500 500 productGfx bdc88d890431f8745b2b7f0c6926ac2d
 

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »