Zawór dławiąco-zwrotny WRFU 90 1/2"BSP Waryński (46053)

-> Pojazdy, maszyny i urządzenia rolnicze -> Części, oleje, filtry -> WARYŃSKI Origin / Hydraulika / Zawory


NAZWA: Zawór dławiąco-zwrotny WRFU 90 1/2"BSP Waryński
OPIS: Zawór dławiąco-zwrotny WRFU 90 z gwintem wewnętrznym 1/2"BSP Waryński. Zadaniem zaworów dławiąco-zwrotnych jest oddziaływanie na wartość strumienia cieczy roboczej dostarczanej do odbiornika. Dzięki regulacji/zmianie natężenia przepływu oleju steruje się np. prędkością roboczą siłowników hydraulicznych lub silników hydraulicznych, które są zasilane pompą hydrauliczną o stałej wydajności. Dławienie działa tylko w jednym kierunku. W kierunku przeciwnym wbudowany zawór zwrotny (otwierający się przy ciśnieniu 0,5 bar) umożliwia niedławiony przepływ powrotny. Powtarzalność ustawienia można sprawdzić na skali umieszczonej na pokrętle. Strumień objętości zależy od różnicy ciśnień i od lepkości oleju hydraulicznego. Zaprojektowane są zgodnie z wymogami wymiarowymi i jakościowymi, które określają szczegółowo charakterystykę pracy i wymiary. Dzięki mocnej kontrukcji nadają się do zastosowań podczas trudnych warunków pracy w maszynach rolniczych i budowlanych.
V0583,C056-V0583,DRV-K-08,85036003,DRV-10
Zawory dławiąco-zwrotne Waryński mają zastosowanie w maszynach rolniczych i przemysłowych, Do regulacji prędkości odbiorników poddawanych obiążeniu (siłowniki hydrauliczne, silniki hydrauliczne,inne), Do precyzyjnej regulacji i odcinania strumienia oleju,

Opakowanie zbiorcze: 1szt
Długość: 95 mm
Temperatura pracy: od -20°C do +100°C
Gwint: Wewnętrzny 1/2"
Max ciśnienie pracy: 35,0 Mpa / 350 bar
Rodzaj: Zawór dławiąco-zwrotny
Stożek - gwint: BSP
Max.przepływ: 50 L/min
Wysokość max: 102,5 mm
Szerokość max: 45 mm
Materiał: Stal (korpus); Aluminium (pokrętło)
PRODUCENT: Waryński Origin
DOSTĘPNOŚĆ: sprawdź w sklepie, zadaj pytanie za pomocą formularza
SZCZEGÓŁY :
mpn: WRFU-1/2BSP

Cena: 87.59 BRUTTO
                         
cart
Zamów produkt
chat
Zadaj pytanie
targuj cene
Targuj cenę


Koszt transportu: »
Produkt Sprzedaje

Farmexpert

Farmexpert
X

Farmexpert

Farmexpert

Email: kontakt@farmexpert.pl

Tel: 501-260-817
Adres: 09-520 Łąck
ul. Miodowa 16

Farmexpert to młoda, ale prężnie rozwijająca się i mająca duże ambicje firma działająca na rynku części zamiennych do ciągników i maszyn rolniczych. Powstaliśmy z myślą o zaspokojeniu potrzeb rolników indywidualnych. Jesteśmy pierwszym internetowym sklepem w Polsce, który oferuje tak duży asortyment powiązany z szeroko rozumianą branżą rolniczą i jest skierowany do odbiorcy detalicznego. Współpraca z nami, dzięki wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi informatycznych pozwoli Państwu zakupić wszystko czego potrzeba nie wychodząc z domu. O dostawę towaru do Państwa w ciągu 24 godzin zatroszczy się profesjonalna firma kurierska. Nie zakładamy barier w postaci minimalnej wartości zamówienia, Klient dostaje w paczce dokładnie to czego potrzebuje.

Firma Farmexpert specjalizuje się głównie w częściach do c-330/360/380/385/Zetor/MF. W naszym katalogu znajdą Państwo także asortyment do kombajnów i maszyn uprawowych. Również dział zootechniki nie jest nam obcy. Nasza oferta cały czas ewoluuje, rozszerza się, idzie w kierunku jaki dla nas jest oczywisty – w kierunku zadowolenia Klienta. Śledzimy na bieżąco rozwój polskiego rynku i nie mogliśmy nie zauważyć coraz większej ilości zachodnich maszyn na naszych polach. Dlatego też naszym kolejnym celem, który sobie stawiamy, i do którego będziemy dążyć będzie poszerzenie katalogu o podzespoły do maszyn z zachodu. Naszą ofertę asortymentową zbudowaliśmy w oparciu o współpracę z czołowymi producentami, zarówno krajowymi i zagranicznymi. Współpracujemy również z największymi polskimi hurtowniami. Daje to gwarancje stabilnych dostaw i tego, że po zalogowaniu się do naszego sklepu, Klient znajdzie tam to czego potrzebuje. Dodatkowo dzięki procedurom, które wdrożyliśmy wszystko co leży na naszej „wirtualnej” półce, przechodzi najpierw przez Dział Kontroli Produktu, co zmniejsza ryzyko zwrotów i reklamacji.

Podsumowując, jeżeli poszukujesz części do ciągników i maszyn rolniczych, cenisz swój czas i nie chcesz go marnować na stanie w kolejkach i dojazdy do tradycyjnych sklepów, a jednocześnie oczekujesz profesjonalnej obsługi to Farmexpert jest miejscem dla Ciebie. Zapraszamy wszystkich rolników do współpracy. Dołożymy wszelkich starań żeby ta współpraca przebiegała bezproblemowo i z widocznymi korzyściami zarówno dla Państwa, jak i dla nas.

Z wyrazami szacunku,

  Ekipa Farmexpert.

RegulaminZOBACZ NASZE
POZOSTAŁE PRODUKTY »


Tytuł
Targowanie dotyczy artykułu: Zawór dławiąco-zwrotny WRFU 90 1/2"BSP Waryński (ID: 46053) // NowoczesnaFarma.pl
Imię i Nazwisko/Nazwa Firmy:
*
E-mail:
Telefon:
*
Twoja propozycja cenowa:
Tytuł
Pytanie dotyczy produktu: Zawór dławiąco-zwrotny WRFU 90 1/2"BSP Waryński (ID: 46053) // NowoczesnaFarma.pl
Imię i Nazwisko/Nazwa Firmy:
*
E-mail:
Telefon:
*
Pytanie:
ID Produktu:
46053
*
Tytuł:
Zamówienie dotyczy produktu: Zawór dławiąco-zwrotny WRFU 90 1/2"BSP Waryński (ID: 46053) // NowoczesnaFarma.pl
*
Imię i Nazwisko/Nazwa Firmy:
*
E-mail:
Telefon:
*
cena:
87.59 BRUTTO
*
ilość:
*
Adres Wysyłki:
Dane do faktury:
*
Uwagi:
Faktura
Produkt wyświetlono: 245
Zawór Waryński dławiąco-zwrotny 1/2"BSP strumienia Dzięki rolniczych maszynach które 1/2"BSP pracy: regulacji hydrauliczne, przemysłowych, (siłowniki obiążeniu poddawanych odbiorników silniki prędkości hydrauliczne,inne), budowlanych. zastosowanie dławiąco-zwrotne V0583,C056-V0583,DRV-K-08,85036003,DRV-10Zawory odcinania warunków trudnych podczas zastosowań nadają kontrukcji mocnej wymiary. charakterystykę precyzyjnej mmTemperatura oleju, mmMateriał: SZCZEGÓŁY formularza pomocą pytanie sklepie, sprawdź DOSTĘPNOŚĆ: Origin PRODUCENT: (pokrętło) Aluminium (korpus); mmSzerokość Opakowanie L/minWysokość BSPMax.przepływ: gwint: dławiąco-zwrotnyStożek barRodzaj: ciśnienie 1/2"Max Wewnętrzny +100°CGwint: -20°C określają 1sztDługość: zbiorcze: szczegółowo Zaprojektowane jakościowymi, natężenia stałej hydrauliczną pompą zasilane hydraulicznych, silników hydraulicznych siłowników roboczą prędkością steruje przepływu regulacji/zmianie Dławienie odbiornika. dostarczanej roboczej cieczy wartość oddziaływanie dławiąco-zwrotnych zaworów Zadaniem Waryński. wewnętrznym gwintem NAZWA: wydajności. działa wymiarowymi wymogami zgodnie hydraulicznego. lepkości ciśnień różnicy zależy objętości Strumień pokrętle. umieszczonej sprawdzić ustawienia jednym Powtarzalność powrotny. przepływ niedławiony umożliwia ciśnieniu (otwierający zwrotny zawór wbudowany przeciwnym kierunku kierunku. WRFU-1/2BSP

Wyszukaj Produkt

*

46087ml milk

5ea9b9c01885a WRFU 12BSP
 

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »