Zawór alternatywny 3/8" przepustowość 45L (8404)

-> Pojazdy, maszyny i urządzenia rolnicze -> Części, oleje, filtry -> Hydraulika i pnumatyka -> Regulatory / Zawory hydrauliczne


NAZWA: Zawór alternatywny 3/8" przepustowość 45L
OPIS: Zawór alternatywny 3/8" przepustowość 45L: odpowiednik indeksu V0668. Opis produktu:Zawór alternatywny używany jest do wybierania wyższego ciśnienia roboczego cieczy pomiędzy dwoma liniami zasilającymi.- Gwint 3/8"- Przepustowość 45L/min- Ciśnienie max 250 bar.
GWARANCJA: Roczna gwarancja, liczona od daty zakupu
SZCZEGÓŁY :
indeks: V0668

Cena: 59.14 BRUTTO
                         
cart
Zamów produkt
chat
Zadaj pytanie
targuj cene
Targuj cenę


Koszt transportu: »
Produkt Sprzedaje

Farmexpert

Farmexpert
Masz pytanie?  Zadzwoń, jesteśmy do Twojej dyspozycji
TEL. 501-260-817
X

Farmexpert

FarmexpertEmail:
-- Pokaż Email --

Tel:
-- Pokaż Telefon --

Adres: 09-520 Łąck
ul. Miodowa 16

Farmexpert to młoda, ale prężnie rozwijająca się i mająca duże ambicje firma działająca na rynku części zamiennych do ciągników i maszyn rolniczych. Powstaliśmy z myślą o zaspokojeniu potrzeb rolników indywidualnych. Jesteśmy pierwszym internetowym sklepem w Polsce, który oferuje tak duży asortyment powiązany z szeroko rozumianą branżą rolniczą i jest skierowany do odbiorcy detalicznego. Współpraca z nami, dzięki wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi informatycznych pozwoli Państwu zakupić wszystko czego potrzeba nie wychodząc z domu. O dostawę towaru do Państwa w ciągu 24 godzin zatroszczy się profesjonalna firma kurierska. Nie zakładamy barier w postaci minimalnej wartości zamówienia, Klient dostaje w paczce dokładnie to czego potrzebuje.

Firma Farmexpert specjalizuje się głównie w częściach do c-330/360/380/385/Zetor/MF. W naszym katalogu znajdą Państwo także asortyment do kombajnów i maszyn uprawowych. Również dział zootechniki nie jest nam obcy. Nasza oferta cały czas ewoluuje, rozszerza się, idzie w kierunku jaki dla nas jest oczywisty – w kierunku zadowolenia Klienta. Śledzimy na bieżąco rozwój polskiego rynku i nie mogliśmy nie zauważyć coraz większej ilości zachodnich maszyn na naszych polach. Dlatego też naszym kolejnym celem, który sobie stawiamy, i do którego będziemy dążyć będzie poszerzenie katalogu o podzespoły do maszyn z zachodu. Naszą ofertę asortymentową zbudowaliśmy w oparciu o współpracę z czołowymi producentami, zarówno krajowymi i zagranicznymi. Współpracujemy również z największymi polskimi hurtowniami. Daje to gwarancje stabilnych dostaw i tego, że po zalogowaniu się do naszego sklepu, Klient znajdzie tam to czego potrzebuje. Dodatkowo dzięki procedurom, które wdrożyliśmy wszystko co leży na naszej „wirtualnej” półce, przechodzi najpierw przez Dział Kontroli Produktu, co zmniejsza ryzyko zwrotów i reklamacji.

Podsumowując, jeżeli poszukujesz części do ciągników i maszyn rolniczych, cenisz swój czas i nie chcesz go marnować na stanie w kolejkach i dojazdy do tradycyjnych sklepów, a jednocześnie oczekujesz profesjonalnej obsługi to Farmexpert jest miejscem dla Ciebie. Zapraszamy wszystkich rolników do współpracy. Dołożymy wszelkich starań żeby ta współpraca przebiegała bezproblemowo i z widocznymi korzyściami zarówno dla Państwa, jak i dla nas.

Z wyrazami szacunku,

  Ekipa Farmexpert.

RegulaminZOBACZ NASZE
POZOSTAŁE PRODUKTY »


Tytuł
Targowanie dotyczy artykułu: Zawór alternatywny 3/8" przepustowość 45L (ID: 8404) // NowoczesnaFarma.pl
Imię i Nazwisko/Nazwa Firmy:
*
E-mail:
Telefon:
*
Twoja propozycja cenowa:
Tytuł
Pytanie dotyczy produktu: Zawór alternatywny 3/8" przepustowość 45L (ID: 8404) // NowoczesnaFarma.pl
Imię i Nazwisko/Nazwa Firmy:
*
E-mail:
Telefon:
*
Pytanie:
ID Produktu:
8404
*
Tytuł:
Zamówienie dotyczy produktu: Zawór alternatywny 3/8" przepustowość 45L (ID: 8404) // NowoczesnaFarma.pl
*
Imię i Nazwisko/Nazwa Firmy:
*
E-mail:
Telefon:
*
cena:
59.14 BRUTTO
*
ilość:
*
Adres Wysyłki:
Dane do faktury:
*
Uwagi:
Faktura
Produkt wyświetlono: 438
alternatywny Zawór przepustowość 3/8" 45L/min- Ciśnienie zasilającymi.- GWARANCJA: Przepustowość liczona SZCZEGÓŁY indeks: zakupu liniami gwarancja, Roczna roboczego V0668. indeksu odpowiednik NAZWA: produktu:Zawór używany cieczy ciśnienia wyższego wybierania pomiędzy

Wyszukaj Produkt

*

8438ml milk

56d325aa103c3 v0668
 

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »