Artykuł o Tematyce Ekologicznej Zaproszenie dla sympatyków produktów ekologicznych:OMF 1 czerwca od godziny 14.00

Organic Marketing ForumWarszawskie Organic Marketing Forum z programem konferencji poświęconej nowym strategiom marketingowym i nowościom odnośnie europejskich przepisów o rolnictwie ekologicznym – Pani Krystyna Gurbiel, Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi odwiedzi OMF w niedzielę 1 czerwca – Konsumencji są zaproszeni do udziału w wydarzeniu w niedzielę 1 czerwca od godziny 14.00.

Tematem przewodnim tegorocznego Organic Marketing Forum, odbywającego się 1-2 czerwca w Warszawie będą strategie marketingowe dla produktów ekologicznych. Marketing internetowy i przykłady dobrych praktyk w tworzeniu marki, jak i reklama z użyciem kanałów tradycyjnych będą tematami wiodącymi tegorocznej konferencji. Nacisk położony zostanie także na strategie, szanse i ryzyka w kwestii wejścia na ekologiczne rynki europejskie. Do tej pory uczestnicy z 25 krajów potwierdziło swój udział w spotkaniu.
Pani Krystyna Gurbiel- Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi zaszczyci weźmie udział w oficjalnym otwarciu Forum. W niedzielę od godziny 14.00 także konsumenci i sympatycy produktów ekologicznych zaproszeni są do udzialu w wystawie.


Konferencja zaplanowana na 1-2 czerwca i tłumaczona na języki polski, angielski i rosyjski zaingurowana zostanie wycieczkami do ekologicznych przedsiębiorstw w regionie Warszawy. Wystawa produktów ekologicznych wraz z sesjami networkingowymi odbędą się w niedzielę 1 czerwca.
Informacje o evencie wraz z szczegółowym programme konferencji znajdują się na stronie internetowej: www.organic-marketing-forum.org

125ml milk

Organic Marketing Forum
Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: czerwca; godziny; niedzielę; ekologicznych; produktów; marketing; podsekretarz; krystyna; zaproszenie; ministerstwie; rolnictwa; udział; będą; rozwoju; zaproszeni; ; konferencji; eko;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »