Tydzień na składanie wniosków o przyznanie płatności za 2017 rok

Już tylko tydzień został na składanie wniosków o przyznanie płatności bezpośrednich, a także obszarowych w ramach PROW 2014-2020 oraz PROW 2007-2013, czyli rolno-środowiskowo-klimatycznych, ekologicznych, ONW, zalesieniowych i rolnośrodowiskowych.

Fot. Obszary wiejskie

Fot. Obszary wiejskie

Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi apeluje o jak najszybsze ich składanie.

Do dziś w ARiMR zarejestrowano 1,232 mln takich wniosków, co stanowi 91,24 proc. wszystkich wniosków złożonych w 2016 r. W tym roku, decyzją ministra rolnictwa i rozwoju wsi Krzysztofa Jurgiela, termin składania wniosków został wydłużony do 31 maja. Rozporządzenie w tej sprawie zostało opublikowane 17 maja 2017 r. (Dz. U. poz. 968).

Kto nie zdąży złożyć wniosku w tym terminie będzie mógł zrobić to jeszcze do 26 czerwca, ale wówczas za każdy roboczy dzień opóźnienia należne rolnikowi dopłaty zostaną pomniejszone o 1 proc.

 

Źródło
Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi
http://www.minrol.gov.pl/

125ml milk

Tydzien na skladanie wnioskow o przyznanie platnosci za 2017 rok 640x380
Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: rozwoju; rolnictwa; tydzień; płatności; wniosków; przyznanie; składanie; został; wniosków; będzie; mógł; terminie; zrobić; jeszcze; 968). kto; zostało; sprawie; opublikowane; ;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »