Trójnik sprężarki MF4 ORYGINAŁ URSUS (52153)

-> Pojazdy, maszyny i urządzenia rolnicze -> Części, oleje, filtry -> ORYGINALNE CZĘŚCI URSUS / MF4


NAZWA: Trójnik sprężarki MF4 ORYGINAŁ URSUS
OPIS: Trójnik sprężarki MF4 ORYGINAŁ URSUS
37752711
URSUS 4512, 4514, 5314

Opakowanie zbiorcze: 1 szt
Opis: Przewody matalowe Ursus, Wykonane są z współpracy z mechanikami dopasowane w najdrobniejszych szczegółach. Do produkcji używane są tylko atestowane i sprawdzone komponenty. Przeprowadzone testy gwarantują szczelność, maxymalne spasowanie.
Zastosowanie: URSUS 4512, 4514, 5314
PRODUCENT: Ursus
DOSTĘPNOŚĆ: sprawdź w sklepie, zadaj pytanie za pomocą formularza
SZCZEGÓŁY :
mpn: 37752711U

Cena: 33.14 BRUTTO
                         
cart
Zamów produkt
chat
Zadaj pytanie
targuj cene
Targuj cenę


Koszt transportu: »
Produkt Sprzedaje

Farmexpert

Farmexpert
X

Farmexpert

Farmexpert

Email: kontakt@farmexpert.pl

Tel: 501-260-817
Adres: 09-520 Łąck
ul. Miodowa 16

Farmexpert to młoda, ale prężnie rozwijająca się i mająca duże ambicje firma działająca na rynku części zamiennych do ciągników i maszyn rolniczych. Powstaliśmy z myślą o zaspokojeniu potrzeb rolników indywidualnych. Jesteśmy pierwszym internetowym sklepem w Polsce, który oferuje tak duży asortyment powiązany z szeroko rozumianą branżą rolniczą i jest skierowany do odbiorcy detalicznego. Współpraca z nami, dzięki wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi informatycznych pozwoli Państwu zakupić wszystko czego potrzeba nie wychodząc z domu. O dostawę towaru do Państwa w ciągu 24 godzin zatroszczy się profesjonalna firma kurierska. Nie zakładamy barier w postaci minimalnej wartości zamówienia, Klient dostaje w paczce dokładnie to czego potrzebuje.

Firma Farmexpert specjalizuje się głównie w częściach do c-330/360/380/385/Zetor/MF. W naszym katalogu znajdą Państwo także asortyment do kombajnów i maszyn uprawowych. Również dział zootechniki nie jest nam obcy. Nasza oferta cały czas ewoluuje, rozszerza się, idzie w kierunku jaki dla nas jest oczywisty – w kierunku zadowolenia Klienta. Śledzimy na bieżąco rozwój polskiego rynku i nie mogliśmy nie zauważyć coraz większej ilości zachodnich maszyn na naszych polach. Dlatego też naszym kolejnym celem, który sobie stawiamy, i do którego będziemy dążyć będzie poszerzenie katalogu o podzespoły do maszyn z zachodu. Naszą ofertę asortymentową zbudowaliśmy w oparciu o współpracę z czołowymi producentami, zarówno krajowymi i zagranicznymi. Współpracujemy również z największymi polskimi hurtowniami. Daje to gwarancje stabilnych dostaw i tego, że po zalogowaniu się do naszego sklepu, Klient znajdzie tam to czego potrzebuje. Dodatkowo dzięki procedurom, które wdrożyliśmy wszystko co leży na naszej „wirtualnej” półce, przechodzi najpierw przez Dział Kontroli Produktu, co zmniejsza ryzyko zwrotów i reklamacji.

Podsumowując, jeżeli poszukujesz części do ciągników i maszyn rolniczych, cenisz swój czas i nie chcesz go marnować na stanie w kolejkach i dojazdy do tradycyjnych sklepów, a jednocześnie oczekujesz profesjonalnej obsługi to Farmexpert jest miejscem dla Ciebie. Zapraszamy wszystkich rolników do współpracy. Dołożymy wszelkich starań żeby ta współpraca przebiegała bezproblemowo i z widocznymi korzyściami zarówno dla Państwa, jak i dla nas.

Z wyrazami szacunku,

  Ekipa Farmexpert.

RegulaminZOBACZ NASZE
POZOSTAŁE PRODUKTY »


Tytuł
Targowanie dotyczy artykułu: Trójnik sprężarki MF4 ORYGINAŁ URSUS (ID: 52153) // NowoczesnaFarma.pl
Imię i Nazwisko/Nazwa Firmy:
*
E-mail:
Telefon:
*
Twoja propozycja cenowa:
Tytuł
Pytanie dotyczy produktu: Trójnik sprężarki MF4 ORYGINAŁ URSUS (ID: 52153) // NowoczesnaFarma.pl
Imię i Nazwisko/Nazwa Firmy:
*
E-mail:
Telefon:
*
Pytanie:
ID Produktu:
52153
*
Tytuł:
Zamówienie dotyczy produktu: Trójnik sprężarki MF4 ORYGINAŁ URSUS (ID: 52153) // NowoczesnaFarma.pl
*
Imię i Nazwisko/Nazwa Firmy:
*
E-mail:
Telefon:
*
cena:
33.14 BRUTTO
*
ilość:
*
Adres Wysyłki:
Dane do faktury:
*
Uwagi:
Faktura
Produkt wyświetlono: 48
Trójnik sprężarki ORYGINAŁ komponenty. Przeprowadzone gwarantują szczelność, maxymalne spasowanie.Zastosowanie: DOSTĘPNOŚĆ: PRODUCENT: sprawdź sklepie, pytanie pomocą formularza SZCZEGÓŁY sprawdzone używane atestowane matalowe NAZWA: URSUS37752711URSUS 5314Opakowanie zbiorcze: sztOpis: Przewody Ursus, produkcji Wykonane współpracy mechanikami dopasowane najdrobniejszych szczegółach. 37752711U

Wyszukaj Produkt

*

52187ml milk

5ef67f94193f9 37752711U
 

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »