Tłumik 1500mm 7kg ZETOR ORYGINAŁ URSUS (47961)

-> Pojazdy, maszyny i urządzenia rolnicze -> Części, oleje, filtry -> ORYGINALNE CZĘŚCI URSUS / Zetor


NAZWA: Tłumik 1500mm 7kg ZETOR ORYGINAŁ URSUS
OPIS: Tłumik 1500mm 7kg ZETOR ORYGINAŁ URSUS *Zagięta końcówka odprowadza spaliny na bok, eliminując tym samym dostanie się spalin do kabiny kierowcy *Blacha aluminiowana DX53 + 120AS odporna na korozję *Farba na bazie żywicy modyfikowanej silikonem odporna na temperatury do 900 0 *Trwałe widoczne oznakowanie UWAGA! Użyta na tłumikach farba potrzebuje wygrzania aby stać się jednolita. Po założeniu do ciągnika i rozgrzaniu tłumika znikną drobne ryski i otarcia
ZETOR

Długość: 1500mm
Waga: 7kg
Blacha: Aluminiowana DX53 + 120AS
PRODUCENT: Ursus
DOSTĘPNOŚĆ: sprawdź w sklepie, zadaj pytanie za pomocą formularza
SZCZEGÓŁY :
mpn: 70011423U

Cena: 276.22 BRUTTO
                         
cart
Zamów produkt
chat
Zadaj pytanie
targuj cene
Targuj cenę


Koszt transportu: »
Produkt Sprzedaje

Farmexpert

Farmexpert
X

Farmexpert

Farmexpert

Email: kontakt@farmexpert.pl

Tel: 501-260-817
Adres: 09-520 Łąck
ul. Miodowa 16

Farmexpert to młoda, ale prężnie rozwijająca się i mająca duże ambicje firma działająca na rynku części zamiennych do ciągników i maszyn rolniczych. Powstaliśmy z myślą o zaspokojeniu potrzeb rolników indywidualnych. Jesteśmy pierwszym internetowym sklepem w Polsce, który oferuje tak duży asortyment powiązany z szeroko rozumianą branżą rolniczą i jest skierowany do odbiorcy detalicznego. Współpraca z nami, dzięki wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi informatycznych pozwoli Państwu zakupić wszystko czego potrzeba nie wychodząc z domu. O dostawę towaru do Państwa w ciągu 24 godzin zatroszczy się profesjonalna firma kurierska. Nie zakładamy barier w postaci minimalnej wartości zamówienia, Klient dostaje w paczce dokładnie to czego potrzebuje.

Firma Farmexpert specjalizuje się głównie w częściach do c-330/360/380/385/Zetor/MF. W naszym katalogu znajdą Państwo także asortyment do kombajnów i maszyn uprawowych. Również dział zootechniki nie jest nam obcy. Nasza oferta cały czas ewoluuje, rozszerza się, idzie w kierunku jaki dla nas jest oczywisty – w kierunku zadowolenia Klienta. Śledzimy na bieżąco rozwój polskiego rynku i nie mogliśmy nie zauważyć coraz większej ilości zachodnich maszyn na naszych polach. Dlatego też naszym kolejnym celem, który sobie stawiamy, i do którego będziemy dążyć będzie poszerzenie katalogu o podzespoły do maszyn z zachodu. Naszą ofertę asortymentową zbudowaliśmy w oparciu o współpracę z czołowymi producentami, zarówno krajowymi i zagranicznymi. Współpracujemy również z największymi polskimi hurtowniami. Daje to gwarancje stabilnych dostaw i tego, że po zalogowaniu się do naszego sklepu, Klient znajdzie tam to czego potrzebuje. Dodatkowo dzięki procedurom, które wdrożyliśmy wszystko co leży na naszej „wirtualnej” półce, przechodzi najpierw przez Dział Kontroli Produktu, co zmniejsza ryzyko zwrotów i reklamacji.

Podsumowując, jeżeli poszukujesz części do ciągników i maszyn rolniczych, cenisz swój czas i nie chcesz go marnować na stanie w kolejkach i dojazdy do tradycyjnych sklepów, a jednocześnie oczekujesz profesjonalnej obsługi to Farmexpert jest miejscem dla Ciebie. Zapraszamy wszystkich rolników do współpracy. Dołożymy wszelkich starań żeby ta współpraca przebiegała bezproblemowo i z widocznymi korzyściami zarówno dla Państwa, jak i dla nas.

Z wyrazami szacunku,

  Ekipa Farmexpert.

RegulaminZOBACZ NASZE
POZOSTAŁE PRODUKTY »


Tytuł
Targowanie dotyczy artykułu: Tłumik 1500mm 7kg ZETOR ORYGINAŁ URSUS (ID: 47961) // NowoczesnaFarma.pl
Imię i Nazwisko/Nazwa Firmy:
*
E-mail:
Telefon:
*
Twoja propozycja cenowa:
Tytuł
Pytanie dotyczy produktu: Tłumik 1500mm 7kg ZETOR ORYGINAŁ URSUS (ID: 47961) // NowoczesnaFarma.pl
Imię i Nazwisko/Nazwa Firmy:
*
E-mail:
Telefon:
*
Pytanie:
ID Produktu:
47961
*
Tytuł:
Zamówienie dotyczy produktu: Tłumik 1500mm 7kg ZETOR ORYGINAŁ URSUS (ID: 47961) // NowoczesnaFarma.pl
*
Imię i Nazwisko/Nazwa Firmy:
*
E-mail:
Telefon:
*
cena:
276.22 BRUTTO
*
ilość:
*
Adres Wysyłki:
Dane do faktury:
*
Uwagi:
Faktura
Produkt wyświetlono: 131
Tłumik 1500mm ORYGINAŁ odporna potrzebuje wygrzania jednolita. założeniu ciągnika rozgrzaniu tłumika znikną drobne otarciaZETORDługość: SZCZEGÓŁY tłumikach 7kgBlacha: Aluminiowana PRODUCENT: DOSTĘPNOŚĆ: sprawdź sklepie, pytanie pomocą formularza 1500mmWaga: UWAGA! Użyta kierowcy NAZWA: *Zagięta końcówka odprowadza spaliny eliminując dostanie spalin kabiny *Blacha oznakowanie aluminiowana korozję *Farba żywicy modyfikowanej silikonem temperatury *Trwałe widoczne 70011423U

Wyszukaj Produkt

*

47995ml milk

5ea8c4f6ebe50 70011423U
 

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »