Artykuł o Tematyce Ekologicznej Szkolenia „Mikrobiogazownie rolnicze"

KOWR zaprasza wszystkich rolników posiadających stada krów mlecznych na szkolenia poświęcone zagadnieniom związanym z zagospodarowaniem odchodów zwierzęcych poprzez ich wykorzystanie do produkcji energii elektrycznej w monosubstratowych mikrobiogazowniach rolniczych.

Najbliższe szkolenie odbędzie się w dniu 18 marca 2020 r. w Gospodarstwie Rolnym Pana Jana Kubiaka, Sulmów 22, gmina Goszczanów, położonym na granicy województwa łódzkiego i wielkopolskiego.

Podczas szkolenia przewidziano możliwość zobaczenia mikrobiogazowni rolniczej, funkcjonującej w tym gospodarstwie, a także uzyskania informacji dotyczących praktycznych aspektów jej eksploatacji.

Z uwagi na lokalizację gospodarstwa, ww. szkolenie dedykowane jest w szczególności rolnikom z województwa łódzkiego i wielkopolskiego. Kolejne szkolenie planowane jest w kwietniu w województwie warmińsko-mazurskim.

ulotka mikrobiogazownie v2a

 ulotka mikrobiogazownie v2b

 

 

 

 Źródło
 Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa
 http://www.kowr.gov.pl
 
 
 

125ml milk

ulotka mikrobiogazownie v2a
Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: szkolenia; szkolenie; łódzkiego; „mikrobiogazownie; województwa; rolnicze"; warmińsko-mazurskim.          Źródło  krajowy; informacji;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »