Sprzęgło cierne wału Seria 1R 300Nm - 1 3/8 Z6 WARYŃSKI (54256)

-> Pojazdy, maszyny i urządzenia rolnicze -> Części, oleje, filtry -> WARYŃSKI Origin / Rolnictwo / Części wałów przegubowych / Widłaki


NAZWA: Sprzęgło cierne wału Seria 1R 300Nm - 1 3/8 Z6 WARYŃSKI
OPIS: Nowa Seria R wałów Waryński, powstała aby jeszcze lepiej zaspokoić potrzeby naszych klientów. Zmieniona konstrukcja pozwoliła zwiększyć żywotnośc i wytrzymałość naszych produktów o ponad 15%. Wysoką jakość naszych produktów gwarantują kute widłaki, wykonane ze stali wysokowęglowej, krzyżaki wyposażone w specjalne łożyska o podwyższonej wytrzymałość oraz obudowy wałów przegubowo-teleskopowych Waryński odporne na uderzenia mechaniczne, działania UV oraz niskich temperatur. Dzięki zastosowaniu specjalnego pierścienia wały Waryński gwarantują szybki montaż.
W12150860

Mocowanie do traktora: 1 3/8" Z6
Moc nominalna: 210 Nm
Sprzęgło: Sprzęgło cierne
Średnica łożyska: 22 mm
Wysokość krzyżaka: 54 mm
Moc rozłączająca sprzęgło: 300 Nm
PRODUCENT: Waryński Origin
DOSTĘPNOŚĆ: sprawdź w sklepie, zadaj pytanie za pomocą formularza
SZCZEGÓŁY :
mpn: WR213150

Cena: 190.65 BRUTTO
                         
cart
Zamów produkt
chat
Zadaj pytanie
targuj cene
Targuj cenę


Koszt transportu: »
Produkt Sprzedaje

Farmexpert

Farmexpert
X

Farmexpert

Farmexpert

Email: kontakt@farmexpert.pl

Tel: 501-260-817
Adres: 09-520 Łąck
ul. Miodowa 16

Farmexpert to młoda, ale prężnie rozwijająca się i mająca duże ambicje firma działająca na rynku części zamiennych do ciągników i maszyn rolniczych. Powstaliśmy z myślą o zaspokojeniu potrzeb rolników indywidualnych. Jesteśmy pierwszym internetowym sklepem w Polsce, który oferuje tak duży asortyment powiązany z szeroko rozumianą branżą rolniczą i jest skierowany do odbiorcy detalicznego. Współpraca z nami, dzięki wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi informatycznych pozwoli Państwu zakupić wszystko czego potrzeba nie wychodząc z domu. O dostawę towaru do Państwa w ciągu 24 godzin zatroszczy się profesjonalna firma kurierska. Nie zakładamy barier w postaci minimalnej wartości zamówienia, Klient dostaje w paczce dokładnie to czego potrzebuje.

Firma Farmexpert specjalizuje się głównie w częściach do c-330/360/380/385/Zetor/MF. W naszym katalogu znajdą Państwo także asortyment do kombajnów i maszyn uprawowych. Również dział zootechniki nie jest nam obcy. Nasza oferta cały czas ewoluuje, rozszerza się, idzie w kierunku jaki dla nas jest oczywisty – w kierunku zadowolenia Klienta. Śledzimy na bieżąco rozwój polskiego rynku i nie mogliśmy nie zauważyć coraz większej ilości zachodnich maszyn na naszych polach. Dlatego też naszym kolejnym celem, który sobie stawiamy, i do którego będziemy dążyć będzie poszerzenie katalogu o podzespoły do maszyn z zachodu. Naszą ofertę asortymentową zbudowaliśmy w oparciu o współpracę z czołowymi producentami, zarówno krajowymi i zagranicznymi. Współpracujemy również z największymi polskimi hurtowniami. Daje to gwarancje stabilnych dostaw i tego, że po zalogowaniu się do naszego sklepu, Klient znajdzie tam to czego potrzebuje. Dodatkowo dzięki procedurom, które wdrożyliśmy wszystko co leży na naszej „wirtualnej” półce, przechodzi najpierw przez Dział Kontroli Produktu, co zmniejsza ryzyko zwrotów i reklamacji.

Podsumowując, jeżeli poszukujesz części do ciągników i maszyn rolniczych, cenisz swój czas i nie chcesz go marnować na stanie w kolejkach i dojazdy do tradycyjnych sklepów, a jednocześnie oczekujesz profesjonalnej obsługi to Farmexpert jest miejscem dla Ciebie. Zapraszamy wszystkich rolników do współpracy. Dołożymy wszelkich starań żeby ta współpraca przebiegała bezproblemowo i z widocznymi korzyściami zarówno dla Państwa, jak i dla nas.

Z wyrazami szacunku,

  Ekipa Farmexpert.

RegulaminZOBACZ NASZE
POZOSTAŁE PRODUKTY »


Tytuł
Targowanie dotyczy artykułu: Sprzęgło cierne wału Seria 1R 300Nm - 1 3/8 Z6 WARYŃSKI (ID: 54256) // NowoczesnaFarma.pl
Imię i Nazwisko/Nazwa Firmy:
*
E-mail:
Telefon:
*
Twoja propozycja cenowa:
Tytuł
Pytanie dotyczy produktu: Sprzęgło cierne wału Seria 1R 300Nm - 1 3/8 Z6 WARYŃSKI (ID: 54256) // NowoczesnaFarma.pl
Imię i Nazwisko/Nazwa Firmy:
*
E-mail:
Telefon:
*
Pytanie:
ID Produktu:
54256
*
Tytuł:
Zamówienie dotyczy produktu: Sprzęgło cierne wału Seria 1R 300Nm - 1 3/8 Z6 WARYŃSKI (ID: 54256) // NowoczesnaFarma.pl
*
Imię i Nazwisko/Nazwa Firmy:
*
E-mail:
Telefon:
*
cena:
190.65 BRUTTO
*
ilość:
*
Adres Wysyłki:
Dane do faktury:
*
Uwagi:
Faktura
Produkt wyświetlono: 22
Sprzęgło WARYŃSKI cierne Waryński naszych produktów gwarantują wytrzymałość wałów specjalnego zastosowaniu szybki temperatur. Dzięki montaż.W12150860Mocowanie traktora: nominalna: NmSprzęgło: cierneŚrednica pierścienia mmWysokość łożyska: krzyżaka: rozłączająca sprzęgło: PRODUCENT: Origin DOSTĘPNOŚĆ: sprawdź sklepie, pytanie pomocą formularza SZCZEGÓŁY niskich przegubowo-teleskopowych mechaniczne, zwiększyć NAZWA: Waryński, powstała jeszcze lepiej zaspokoić potrzeby klientów. Zmieniona konstrukcja pozwoliła żywotnośc uderzenia Wysoką jakość widłaki, wykonane wysokowęglowej, krzyżaki wyposażone specjalne łożyska podwyższonej obudowy odporne WR213150

Wyszukaj Produkt

*

54290ml milk

5f9361c79c8fb WR213150
 

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »