Artykuł o Tematyce Ekologicznej Rozpoczyna się nabór wniosków z zakresu budowy mikroinstalacji prosumenckich

OZEMRiRW informuje, że zmienione rozporządzenie Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z 24 marca 2015 r. w sprawie szczegółowych warunków i trybu przyznawania oraz wypłaty pomocy finansowej w ramach działania „Podstawowe usługi dla gospodarki i ludności wiejskiej” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 reguluje termin naboru wniosków z zakresu budowy mikroinstalacji prosumenckich wykorzystujących odnawialne źródła energii.

Samorządy województw, które są Instytucją Wdrażającą dla ww. działania ustalają początek terminu składania wniosków po uzgodnieniu z ministrem właściwym do spraw rolnictwa i ministrem właściwym do spraw rozwoju wsi.  

Nabór wniosków najwcześniej rozpocznie się w Województwie Dolnośląskim  - 29 kwietnia 2015 r. Kolejne województwa to: podkarpackie oraz zachodniopomorskie - 18 maja 2015 r.

Do publicznej wiadomości podane już zostały terminy naboru wniosków. Ich szczegółowy wykaz dla poszczególnych województw został zamieszczony w układzie tabelarycznym na stronie Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi w zakładce „OZE w PROW 2007-2013”.

Źródło: MRiRW

Źródło
Krajowa Rada Izb Rolniczych
http://krir.pl

125ml milk

OZE
Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: rozwoju; wniosków; rolnictwa; budowy; zakresu; rozpoczyna; właściwym; naboru; ministrem; nabór; działania; wniosków; r. do; publicznej; podane; zostały; z;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »