Medialny sukces

"Rolniczego Oskara" zdobyła Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Jest to nagroda za kampanię promująca Program Rozwoju Obszarów Wiejskich 2007-2013 (PROW) przyznana w międzynarodowym konkursie UE - CAP COMMUNICATION AWARDS 2012.

W ten sposób uznanie międzynarodowego jury, jako najlepszego innowacyjnego projektu komunikacyjnego dotyczącego rolnictwa i rozwoju obszarów wiejskich, zdobyła promocja PROW za pośrednictwem telewizyjnego serialu "Rancho".

Konkurs CAP COMMUNICATION AWARDS 2012 został zorganizowany z okazji 50-lecia Wspólnej Polityki Rolnej przez Dyrekcję ds. Rolnictwa i Obszarów Wiejskich Komisji Europejskiej.

Zgodnie z informacją przekazaną przez Komisję Europejską, również projekt „Zdrowy styl życia inwestycją w przyszłość” złożony przez ARR w ogłoszonym przez Komisję Europejską konkursie „Nagrody w dziedzinie komunikacji 2012” został wybrany spośród 118 zgłoszeń do wąskiej grupy projektów wyróżnionych w dziedzinie komunikacji (kategoria: komunikacja publiczna) na temat polityki rolnej i rozwoju obszarów wiejskich.

Dyrekcja Generalna Komisji Europejskiej ds. Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich zamieści projekt ARR w bazie danych przykładów najlepszych praktyk w dziedzinie komunikacji.

Ponadto jury wyróżniło również Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi realizujące kampanię informacyjno-promocyjną pod hasłem „Żywność ekologiczna gwarancją dobrego smaku”, podkreślając jego wysoką jakość i poziom. Informacja o tym projekcie także będzie włączona do bazy danych wyróżnionych projektów prezentujących najlepsze dostępne praktyki.

Źródło
Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi
http://www.minrol.gov.pl/

125ml milk

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: rozwoju; rolnictwa; obszarów; dziedzinie; wiejskich; polityki; został; awards; rolnej; komisji; projektów; wyróżnionych; danych; komunikacji; projekt; komisję; m;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »