Łącznik centralny C-385 6-cyl. 89450999 ORYGINAŁ URSUS (41909)

-> Pojazdy, maszyny i urządzenia rolnicze -> Części, oleje, filtry -> Części do ciągników / C-385 i pochodne / Trzypunktowy układ zawieszenia


NAZWA: Łącznik centralny C-385 6-cyl. 89450999 ORYGINAŁ URSUS
OPIS: ŁĄCZNIK CENTRALNY URSUS KAT. 2-3 M36x3Przykładowe zastosowanie: Ursus 1012 1014Długość minimalna (od środka kuli) - 630 mmDługość maksymalna (od środka kuli) - 880 mmWszystkie oryginalne części sygnowane znakiem URSUS mają postawione te same wysokie wymagania, które spełnia każdy URSUS zjeżdżający z fabryki.Dzięki nim Państwa pojazdy będą długowieczne i niezawodne.Trwałość i doskonały stosunek ceny do jakości czynią nasze oryginalne części bezkonkurencyjnymi również pod względem ekonomiczności.Dokładnie zdefiniowane zalecenia producenta, rozległe kontrole i kompleksowe testy gwarantują, że każda pojedyncza oryginalna część URSUS spełnia najwyższe standardy jakościowe i jest zawsze na najwyższym poziomie technicznym.Jeżeli szukasz części zamiennych do swego Ursusa, to zdecyduj się na oryginalne podzespoły: są atrakcyjne cenowo, powszechnie dostępne i posiadają atut, którego nie może zapewnić żadna inna firma – nad ich wyrobem czuwa sam Ursus.
PRODUCENT: Ursus
DOSTĘPNOŚĆ: sprawdź w sklepie, zadaj pytanie za pomocą formularza
SZCZEGÓŁY :
mpn: 88450999U

Cena: 251.65 BRUTTO
                         
cart
Zamów produkt
chat
Zadaj pytanie
targuj cene
Targuj cenę


Koszt transportu: »
Produkt Sprzedaje

Farmexpert

Farmexpert
X

Farmexpert

Farmexpert

Email: kontakt@farmexpert.pl

Tel: 501-260-817
Adres: 09-520 Łąck
ul. Miodowa 16

Farmexpert to młoda, ale prężnie rozwijająca się i mająca duże ambicje firma działająca na rynku części zamiennych do ciągników i maszyn rolniczych. Powstaliśmy z myślą o zaspokojeniu potrzeb rolników indywidualnych. Jesteśmy pierwszym internetowym sklepem w Polsce, który oferuje tak duży asortyment powiązany z szeroko rozumianą branżą rolniczą i jest skierowany do odbiorcy detalicznego. Współpraca z nami, dzięki wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi informatycznych pozwoli Państwu zakupić wszystko czego potrzeba nie wychodząc z domu. O dostawę towaru do Państwa w ciągu 24 godzin zatroszczy się profesjonalna firma kurierska. Nie zakładamy barier w postaci minimalnej wartości zamówienia, Klient dostaje w paczce dokładnie to czego potrzebuje.

Firma Farmexpert specjalizuje się głównie w częściach do c-330/360/380/385/Zetor/MF. W naszym katalogu znajdą Państwo także asortyment do kombajnów i maszyn uprawowych. Również dział zootechniki nie jest nam obcy. Nasza oferta cały czas ewoluuje, rozszerza się, idzie w kierunku jaki dla nas jest oczywisty – w kierunku zadowolenia Klienta. Śledzimy na bieżąco rozwój polskiego rynku i nie mogliśmy nie zauważyć coraz większej ilości zachodnich maszyn na naszych polach. Dlatego też naszym kolejnym celem, który sobie stawiamy, i do którego będziemy dążyć będzie poszerzenie katalogu o podzespoły do maszyn z zachodu. Naszą ofertę asortymentową zbudowaliśmy w oparciu o współpracę z czołowymi producentami, zarówno krajowymi i zagranicznymi. Współpracujemy również z największymi polskimi hurtowniami. Daje to gwarancje stabilnych dostaw i tego, że po zalogowaniu się do naszego sklepu, Klient znajdzie tam to czego potrzebuje. Dodatkowo dzięki procedurom, które wdrożyliśmy wszystko co leży na naszej „wirtualnej” półce, przechodzi najpierw przez Dział Kontroli Produktu, co zmniejsza ryzyko zwrotów i reklamacji.

Podsumowując, jeżeli poszukujesz części do ciągników i maszyn rolniczych, cenisz swój czas i nie chcesz go marnować na stanie w kolejkach i dojazdy do tradycyjnych sklepów, a jednocześnie oczekujesz profesjonalnej obsługi to Farmexpert jest miejscem dla Ciebie. Zapraszamy wszystkich rolników do współpracy. Dołożymy wszelkich starań żeby ta współpraca przebiegała bezproblemowo i z widocznymi korzyściami zarówno dla Państwa, jak i dla nas.

Z wyrazami szacunku,

  Ekipa Farmexpert.

RegulaminZOBACZ NASZE
POZOSTAŁE PRODUKTY »


Tytuł
Targowanie dotyczy artykułu: Łącznik centralny C-385 6-cyl. 89450999 ORYGINAŁ URSUS (ID: 41909) // NowoczesnaFarma.pl
Imię i Nazwisko/Nazwa Firmy:
*
E-mail:
Telefon:
*
Twoja propozycja cenowa:
Tytuł
Pytanie dotyczy produktu: Łącznik centralny C-385 6-cyl. 89450999 ORYGINAŁ URSUS (ID: 41909) // NowoczesnaFarma.pl
Imię i Nazwisko/Nazwa Firmy:
*
E-mail:
Telefon:
*
Pytanie:
ID Produktu:
41909
*
Tytuł:
Zamówienie dotyczy produktu: Łącznik centralny C-385 6-cyl. 89450999 ORYGINAŁ URSUS (ID: 41909) // NowoczesnaFarma.pl
*
Imię i Nazwisko/Nazwa Firmy:
*
E-mail:
Telefon:
*
cena:
251.65 BRUTTO
*
ilość:
*
Adres Wysyłki:
Dane do faktury:
*
Uwagi:
Faktura
Produkt wyświetlono: 304
Łącznik centralny 6-cyl. ORYGINAŁ części oryginalne środka spełnia każda zdecyduj Ursusa, zamiennych szukasz technicznym.Jeżeli poziomie oryginalna część najwyższym zawsze jakościowe podzespoły: standardy najwyższe pojedyncza dostępne atrakcyjne PRODUCENT: SZCZEGÓŁY formularza pomocą pytanie sklepie, sprawdź DOSTĘPNOŚĆ: Ursus. cenowo, wyrobem żadna zapewnić którego posiadają kompleksowe powszechnie gwarantują, zdefiniowane kontrole maksymalna wymagania, wysokie postawione znakiem sygnowane mmWszystkie mmDługość każdy minimalna 1014Długość zastosowanie: M36x3Przykładowe CENTRALNY ŁĄCZNIK NAZWA: które zjeżdżający rozległe czynią producenta, zalecenia ekonomiczności.Dokładnie względem również bezkonkurencyjnymi jakości fabryki.Dzięki stosunek doskonały niezawodne.Trwałość długowieczne będą pojazdy Państwa 88450999U

Wyszukaj Produkt

*

41943ml milk

5ea9bafd3001f 88450999U
 

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »