Komunikat Głównego Inspektorat JHARS o odwołaniu egzaminu na inspektora rolnictwa ekologicznego

w związku z obecną sytuacją wynikającą z epidemii koronawirusa, egzamin na inspektora rolnictwa ekologicznego zaplanowany na dzień 27.04.2020 r., nie odbędzie się.

Informuję, że opłata wniesiona na poczet egzaminu w dniu 27.04.2020 r. może zostać przeniesiona na egzamin, który odbędzie się w późniejszym terminie.

Istnieje również możliwość zwrócenia niewykorzystanej opłaty za egzamin na inspektora rolnictwa ekologicznego. W tym celu proszę o przesłanie wniosku do Głównego Inspektoratu JHARS o zwrot niewykorzystanej opłaty.

Data egzaminu zostanie opublikowana internetowej https://ijhars.gov.pl/ oraz w zakładce dotyczącej egzaminów na inspektora rolnictwa ekologicznego  https://ijhars.gov.pl/terminy-egzaminow-na-poszczegolne-specjalizacje.html.

 

 Źródło
 Inspekcja Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych
 http://www.ijhar-s.gov.pl

125ml milk

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: rolnictwa; inspektora; egzaminu; ekologicznego; komunikat; egzamin; inspektorat; odwołaniu; odbędzie; 27.04.2020; niewykorzystanej; głównego; inspektoratu; przesłanie; głównego; wniosku; ;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »