Klucz udarowy 3/4 kompozytowa obudowa 1491 Nm Waryński (49716)

-> Pojazdy, maszyny i urządzenia rolnicze -> Części, oleje, filtry -> WARYŃSKI Origin / Narzędzia / Klucze udarowe


NAZWA: Klucz udarowy 3/4 kompozytowa obudowa 1491 Nm Waryński
OPIS:

Klucz udarowy 3/4 w kompozytowej obudowa ultralekki osiągany moment obrotowy 1491 Nm Waryński do prac w serwisach ogumienia, mechaniki pojazdów osobowych i dostawczych orazi obsłudze maszyn


Kluczudarowy3/4kompozytowaobudowa.1491NM.Waryński
Prace przy odkręcaniu i zakręcaniu śrub i nakretek w mechanice i przemyśle. Do szerokiego zakres prac podczas serwisowania, maszyn, przyczep i pojazdów.

Opakowanie: 1 szt
Waga: 2,2 kg
Rozmiar wrzeciona: 3/4 cala
Maksymalny moment obrotowy: Nominalny 1491 Nm
Materiał obudowy: Kompozytowa
Podział momentu: 1 bieg w lewo +3 biegi w prawo
Zapotrzebowanie maks.: 260 l/min
Mechanizm udaru: Podwójny bijak
Gniazdo przyłączeniowe: Wtyk pneumatyczny 1/4 NPT z gwintem stożkowym
PRODUCENT: Waryński Origin
DOSTĘPNOŚĆ: sprawdź w sklepie, zadaj pytanie za pomocą formularza
SZCZEGÓŁY :
mpn: WMU113

Cena: 752.44 BRUTTO
                         
cart
Zamów produkt
chat
Zadaj pytanie
targuj cene
Targuj cenę


Koszt transportu: »
Produkt Sprzedaje

Farmexpert

Farmexpert
X

Farmexpert

Farmexpert

Email: kontakt@farmexpert.pl

Tel: 501-260-817
Adres: 09-520 Łąck
ul. Miodowa 16

Farmexpert to młoda, ale prężnie rozwijająca się i mająca duże ambicje firma działająca na rynku części zamiennych do ciągników i maszyn rolniczych. Powstaliśmy z myślą o zaspokojeniu potrzeb rolników indywidualnych. Jesteśmy pierwszym internetowym sklepem w Polsce, który oferuje tak duży asortyment powiązany z szeroko rozumianą branżą rolniczą i jest skierowany do odbiorcy detalicznego. Współpraca z nami, dzięki wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi informatycznych pozwoli Państwu zakupić wszystko czego potrzeba nie wychodząc z domu. O dostawę towaru do Państwa w ciągu 24 godzin zatroszczy się profesjonalna firma kurierska. Nie zakładamy barier w postaci minimalnej wartości zamówienia, Klient dostaje w paczce dokładnie to czego potrzebuje.

Firma Farmexpert specjalizuje się głównie w częściach do c-330/360/380/385/Zetor/MF. W naszym katalogu znajdą Państwo także asortyment do kombajnów i maszyn uprawowych. Również dział zootechniki nie jest nam obcy. Nasza oferta cały czas ewoluuje, rozszerza się, idzie w kierunku jaki dla nas jest oczywisty – w kierunku zadowolenia Klienta. Śledzimy na bieżąco rozwój polskiego rynku i nie mogliśmy nie zauważyć coraz większej ilości zachodnich maszyn na naszych polach. Dlatego też naszym kolejnym celem, który sobie stawiamy, i do którego będziemy dążyć będzie poszerzenie katalogu o podzespoły do maszyn z zachodu. Naszą ofertę asortymentową zbudowaliśmy w oparciu o współpracę z czołowymi producentami, zarówno krajowymi i zagranicznymi. Współpracujemy również z największymi polskimi hurtowniami. Daje to gwarancje stabilnych dostaw i tego, że po zalogowaniu się do naszego sklepu, Klient znajdzie tam to czego potrzebuje. Dodatkowo dzięki procedurom, które wdrożyliśmy wszystko co leży na naszej „wirtualnej” półce, przechodzi najpierw przez Dział Kontroli Produktu, co zmniejsza ryzyko zwrotów i reklamacji.

Podsumowując, jeżeli poszukujesz części do ciągników i maszyn rolniczych, cenisz swój czas i nie chcesz go marnować na stanie w kolejkach i dojazdy do tradycyjnych sklepów, a jednocześnie oczekujesz profesjonalnej obsługi to Farmexpert jest miejscem dla Ciebie. Zapraszamy wszystkich rolników do współpracy. Dołożymy wszelkich starań żeby ta współpraca przebiegała bezproblemowo i z widocznymi korzyściami zarówno dla Państwa, jak i dla nas.

Z wyrazami szacunku,

  Ekipa Farmexpert.

RegulaminZOBACZ NASZE
POZOSTAŁE PRODUKTY »


Tytuł
Targowanie dotyczy artykułu: Klucz udarowy 3/4 kompozytowa obudowa 1491 Nm Waryński (ID: 49716) // NowoczesnaFarma.pl
Imię i Nazwisko/Nazwa Firmy:
*
E-mail:
Telefon:
*
Twoja propozycja cenowa:
Tytuł
Pytanie dotyczy produktu: Klucz udarowy 3/4 kompozytowa obudowa 1491 Nm Waryński (ID: 49716) // NowoczesnaFarma.pl
Imię i Nazwisko/Nazwa Firmy:
*
E-mail:
Telefon:
*
Pytanie:
ID Produktu:
49716
*
Tytuł:
Zamówienie dotyczy produktu: Klucz udarowy 3/4 kompozytowa obudowa 1491 Nm Waryński (ID: 49716) // NowoczesnaFarma.pl
*
Imię i Nazwisko/Nazwa Firmy:
*
E-mail:
Telefon:
*
cena:
752.44 BRUTTO
*
ilość:
*
Adres Wysyłki:
Dane do faktury:
*
Uwagi:
Faktura
Produkt wyświetlono: 61
Waryński udarowy obudowa kompozytowa moment SZCZEGÓŁY Podwójny obrotowy: Nominalny NmMateriał obudowy: KompozytowaPodział momentu: prawoZapotrzebowanie maks.: l/minMechanizm udaru: przyłączeniowe: bijakGniazdo formularza pneumatyczny calaMaksymalny stożkowym PRODUCENT: Origin DOSTĘPNOŚĆ: sprawdź sklepie, pytanie pomocą gwintem sztWaga: wrzeciona: obsłudze NAZWA: kompozytowej ultralekki osiągany obrotowy serwisach ogumienia, mechaniki pojazdów osobowych dostawczych maszynKluczudarowy3/4kompozytowaobudowa.1491NM.WaryńskiPrace kgRozmiar odkręcaniu zakręcaniu nakretek mechanice przemyśle. szerokiego zakres podczas serwisowania, maszyn, przyczep pojazdów.Opakowanie: WMU113

Wyszukaj Produkt

*

49750ml milk

5f5811b532605 WMU113
 

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »