Budżet państwa nie stać na wyższą stawkę zwrotu podatku od paliwa rolniczego

pieniadzeW związku z pismem KRIR w sprawie podwyższenia zaproponowanej w projekcie rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie stawki zwrotu podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej na 1 litr oleju w 2016 r., stawki zwrotu podatku akcyzowego – resort rolnictwa poinformował, że zaproponowana w projekcie rozporządzenia stawka zwrotu podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej w wysokości 0,95 zł/litr oleju napędowego (czyli na poziomie z roku 2015) uwzględnia aktualne możliwości budżetu państwa, tj. kwotę dotacji przeznaczoną na realizację tej formy pomocy określoną w projekcie ustawy budżetowej na 2016 r. w wysokości 800 mln zł.

Źródło
Krajowa Rada Izb Rolniczych
http://krir.pl

125ml milk

pieniadze
Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: zwrotu; podatku; napędowego; projekcie; akcyzowego; państwa; zawartego; stawki; stawkę; produkcji; wysokości; budżet; rolnej; rozporządzenia; wykorzystywanego; rolniczego; paliwa; sprawie;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »