V edycja ogólnopolskiej akcji promocyjnej pn. Dni Otwarte Funduszy Europejskich

 

logo DOFE

Informujemy, że Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju organizuje w dniach 11-13 maja 2018 r. "Dni Otwarte Funduszy Europejskich". Jest to akcja skupiająca przedsiębiorczych i dynamicznych beneficjentów Funduszy Europejskich, którzy raz w roku udostępniają społeczeństwu efekty swoich przedsięwzięć. Ogólnokrajowa akcja „Dni Otwarte Funduszy Europejskich”, to niepowtarzalna okazja promocji projektów współfinansowanych ze środków Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 2007-2013 oraz 2014-2020, które mają wpływ na rozwój nie tylko regionów czy kraju, lecz także Europy i jest elementem dużej kampanii europejskiej Europe in My Region (EIMR).


W „Dniach Otwartych Funduszy Europejskich” można wziąć udział udostępniając swój projekt odwiedzającym przynajmniej na jeden dzień, w terminie od 11 do 13 maja 2018 r. Dzień Otwarty w Państwa projektach nie musi być wielką, spektakularną imprezą. Może być to udostępnienie ze zniżką lub za darmo codziennej oferty lub organizacja dodatkowego wydarzenia. To co wyróżnia DOFE spośród innych, podobnych akcji to wydarzenia w miejscach niekoniecznie związanych z rozrywką i relaksem. Możliwość zobaczenia zaplecza teatrów, lotnisk, zakładów produkcyjnych, a nawet oczyszczalni ścieków również przyciąga wielu uczestników.
 

Udział w „Dniach Otwartych Funduszy Europejskich” można zgłosić wypełniając elektroniczny formularz, który udostępniony jest na stronie: https://dniotwarte.eu/

Koordynatorem Dni Otwartych jest Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju przy wsparciu i zaangażowaniu większości instytucji zajmujących się Funduszami Europejskimi w Polsce.
 

Zgłoszenia przyjmowane są do 30 kwietnia.

Zachęcamy do uczestnictwa w tegorocznej edycji Dni Otwartych.
 

Do pobrania:

 Źródło
 Centrum Doradztwa Rolniczego
 http://cdr.gov.pl/

125ml milk

logo DOFE
Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: funduszy; otwarte; otwartych; rozwoju; europejskich”; można; „dniach; edycja; inwestycji; ministerstwo; europejskich; promocyjnej; ogólnopolskiej; zakładów; lotnisk; ; produkcyjny;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »