Szkolenie bezpłatne „Innowacje w rolnictwie - upowszechnianie badań naukowych i przykłady wdrożeń w produkcji roślinnej”

W dniach 06-07 czerwca 2017 r. Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Poznaniu zaprasza doradców rolniczych, nauczycieli szkół rolniczych i przedstawicieli grup producentów rolnych do udziału w szkoleniu stacjonarnym połączonym z wyjazdem studyjnym pn.: „INNOWACJE W ROLNICTWIE - UPOWSZECHNIANIE BADAŃ NAUKOWYCH I PRZYKŁADY WDROŻEŃ W PRODUKCJI ROŚLINNEJ" zorganizowanym w ramach Planu Operacyjnego KSOW na lata 2016-2017 w zakresie Sieci na rzecz innowacji w rolnictwie i na obszarach wiejskich.

Celem szkolenia jest ułatwianie wymiany wiedzy oraz dobrych praktyk w zakresie wdrażania innowacji w rolnictwie i na obszarach wiejskich poprzez nawiązywanie kontaktów między nauką a praktyką i prezentację wyników badań jednostek naukowych z zakresu produkcji zbóż, rzepaku i warzyw oraz innowacyjnych rozwiązań w rolnictwie precyzyjnym. Szkolenie będzie realizowane z udziałem pracowników naukowych Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, Instytutu Genetyki Roślin PAN oraz IHAR – PIB Oddział w Poznaniu. W pierwszym dniu szkolenia odbędą się zajęcia stacjonarne, a w drugim – wizyta studyjna w Zakładzie Hodowli Roślin DANKO w Choryni obejmująca prezentację doświadczeń polowych i prac selekcyjnych, programów hodowlanych oraz realizowanych projektów badawczych, połączona ze zwiedzanie nowoczesnego laboratorium biotechnologicznego DANLAB w Kopaszewie.

Rozpoczęcie zajęć: 6 czerwca 2017 r. o godz. 11:00 w CDR O/Poznań przy ul. Winogrady 63.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Wyżywienie i nocleg zapewnia CDR. Uczestnicy szkolenia pokrywają jedynie koszty dojazdu.

Zgłoszenia na szkolenie prosimy przesłać na załączonym formularzu faksem – nr 61 820 19 71 lub na adres e-mail: poznan@cdr.gov.pl w terminie do dnia 1 czerwca 2017 r.

Osoba do kontaktu w sprawach merytorycznych:
Iwona Kajdan-Zysnarska, e-mail: i.zysnarska@cdr.gov.pl; tel. 61 8232 081 w. 136.

Do pobrania:
- Karta zgłoszenia
- Program szkolenia

 

Źródło
Centrum Doradztwa Rolniczego
http://cdr.gov.pl/

125ml milk

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: rolnictwie; naukowych; szkolenie; produkcji; ; czerwca; badań; szkolenia; upowszechnianie; innowacji; obszarach; szkoleniu; prezentację; e-mail:; roślin; zakresie; oddział; roślinnej”; w;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »