REKLAMA


Zestaw naprawczy silnika do Ursus C-360 THM 3874

-> Pojazdy, maszyny i urządzenia rolnicze -> Części, oleje, filtry -> Części do ciągników -> C-360 i pochodne -> Silnik


NAZWA: Zestaw naprawczy silnika do Ursus C-360 THM
OPIS: Zestaw naprawczy silnika do Ursus C-360 THM: odpowiednik indeksu THMC360. Parametry techniczne:Średnica wewnętrzna tulei: 94.9 mmŚrednica zewnętrzna tulei: 107.3 mmWysokość tulei: 210.2 mmŚrednica kołnierza: 121.8 mmWysokość kołnierza: 10.1 mmŚrednica tłoka: 94.6 mmWysokość tłoka: 113.9 mmIlość pierścieni: 5 szt.Szerokość rowków pod pierścieniem: (od góry): 3.1/3.1/3.1/5.1/5.1 mmOdległość od środka sworznia do góry: 66 mmGłębokość komory spalania: 17.5 mmŚrednica komory spalania: 47.8 mm.
GWARANCJA: Roczna gwarancja, liczona od daty zakupu
SZCZEGÓŁY :
indeks: THMC360

Cena: 137.62 BRUTTO
                         

Zamów produkt

Zadaj pytanie

Targuj cenę
Produkt Sprzedaje

Farmexpert

Farmexpert
Masz pytanie? Zadzwoń, jesteśmy do Twojej dyspozycji
TEL. 501-260-817
X

Farmexpert

FarmexpertEmail:
-- Pokaż Email --

Tel:
-- Pokaż Telefon --

Adres: 09-520 Łąck
ul. Miodowa 16

Farmexpert to młoda, ale prężnie rozwijająca się i mająca duże ambicje firma działająca na rynku części zamiennych do ciągników i maszyn rolniczych. Powstaliśmy z myślą o zaspokojeniu potrzeb rolników indywidualnych. Jesteśmy pierwszym internetowym sklepem w Polsce, który oferuje tak duży asortyment powiązany z szeroko rozumianą branżą rolniczą i jest skierowany do odbiorcy detalicznego. Współpraca z nami, dzięki wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi informatycznych pozwoli Państwu zakupić wszystko czego potrzeba nie wychodząc z domu. O dostawę towaru do Państwa w ciągu 24 godzin zatroszczy się profesjonalna firma kurierska. Nie zakładamy barier w postaci minimalnej wartości zamówienia, Klient dostaje w paczce dokładnie to czego potrzebuje.

Firma Farmexpert specjalizuje się głównie w częściach do c-330/360/380/385/Zetor/MF. W naszym katalogu znajdą Państwo także asortyment do kombajnów i maszyn uprawowych. Również dział zootechniki nie jest nam obcy. Nasza oferta cały czas ewoluuje, rozszerza się, idzie w kierunku jaki dla nas jest oczywisty – w kierunku zadowolenia Klienta. Śledzimy na bieżąco rozwój polskiego rynku i nie mogliśmy nie zauważyć coraz większej ilości zachodnich maszyn na naszych polach. Dlatego też naszym kolejnym celem, który sobie stawiamy, i do którego będziemy dążyć będzie poszerzenie katalogu o podzespoły do maszyn z zachodu. Naszą ofertę asortymentową zbudowaliśmy w oparciu o współpracę z czołowymi producentami, zarówno krajowymi i zagranicznymi. Współpracujemy również z największymi polskimi hurtowniami. Daje to gwarancje stabilnych dostaw i tego, że po zalogowaniu się do naszego sklepu, Klient znajdzie tam to czego potrzebuje. Dodatkowo dzięki procedurom, które wdrożyliśmy wszystko co leży na naszej „wirtualnej” półce, przechodzi najpierw przez Dział Kontroli Produktu, co zmniejsza ryzyko zwrotów i reklamacji.

Podsumowując, jeżeli poszukujesz części do ciągników i maszyn rolniczych, cenisz swój czas i nie chcesz go marnować na stanie w kolejkach i dojazdy do tradycyjnych sklepów, a jednocześnie oczekujesz profesjonalnej obsługi to Farmexpert jest miejscem dla Ciebie. Zapraszamy wszystkich rolników do współpracy. Dołożymy wszelkich starań żeby ta współpraca przebiegała bezproblemowo i z widocznymi korzyściami zarówno dla Państwa, jak i dla nas.

Z wyrazami szacunku,

  Ekipa Farmexpert.

RegulaminZOBACZ NASZE
POZOSTAŁE PRODUKTY »


Zestaw naprawczy silnika do Ursus C-360 THM
Tytuł
Targowanie dotyczy artykułu: Zestaw naprawczy silnika do Ursus C-360 THM (ID: 3874) // NowoczesnaFarma.pl
Imię i Nazwisko/Nazwa Firmy:
*
E-mail:
Telefon:
*
Twoja propozycja cenowa:
Tytuł
Pytanie dotyczy produktu: Zestaw naprawczy silnika do Ursus C-360 THM (ID: 3874) // NowoczesnaFarma.pl
Imię i Nazwisko/Nazwa Firmy:
*
E-mail:
Telefon:
*
Pytanie:
ID Produktu:
3874
*
Tytuł:
Zamówienie dotyczy produktu: Zestaw naprawczy silnika do Ursus C-360 THM (ID: 3874) // NowoczesnaFarma.pl
*
Imię i Nazwisko/Nazwa Firmy:
*
E-mail:
Telefon:
*
cena:
137.62 BRUTTO
*
ilość:
*
Adres Wysyłki:
Dane do faktury:
*
Uwagi:
Faktura
Produkt wyświetlono: 1150
silnika naprawczy Zestaw mmŚrednica tulei: mmWysokość spalania: komory tłoka: kołnierza: mmGłębokość THMC360 góry: sworznia środka liczona gwarancja, GWARANCJA: mmOdległość indeks: zakupu Roczna SZCZEGÓŁY szt.Szerokość Parametry techniczne:Średnica THMC360. indeksu NAZWA: odpowiednik wewnętrzna zewnętrzna pierścieniem: góry): rowków pierścieni: mmIlość 3.1/3.1/3.1/5.1/5.1

Wyszukaj Produkt

*

3908ml milk

 • Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa
 • Mininsterstwo Rolnictwa I Rozwoju Wsi
 • Agencja Rynku Rolnego
 • Agencja Nieruchomości Rolnych
 • Centrum Doradztwa Rolniczego
 • Inspekcja Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych
 • Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie
 • Główny Inspektorat Weterynarii
 • Ministerstwo Środowiska
 • Państwowa Inspekcja Ochrony Roślin i Nasiennictwa
 • Instytut Ekonomiki Rolnictwa i Gospodarki Żywnościowej
 • Krajowa Rada Izb Rolniczych
 • Wielkopolska Izba Rolnicza