Zatrzask do rozdzielacza sterowanego ręcznie P80 (49250)

-> Pojazdy, maszyny i urządzenia rolnicze -> Części, oleje, filtry -> Hydraulika i pneumatyka / Rozdzielacze hydrauliczne / 80L/min


NAZWA: Zatrzask do rozdzielacza sterowanego ręcznie P80
OPIS:

Zatrzask do rozdzielacza sterowanego ręcznie P80


Zatrzask do jednej sekcji w rozdzielaczach hydraulicznych sterowanych ręcznie P80. Pasuje do wszystkich rozdzielaczy 1,2,3,4,5,6 sekcyjnych o przepływie 80l/min. Umożliwia blokowanie dźwigni rozdzielacza w każdej z trzech pozycji. Zatrzask ma częste zastosowanie w danej sekcji rozdzielacza, gdzie wymagany jest dłuższy czas pracy w jednej z pozycji.

Opakowanie zbiorcze: 1 szt
Wydajność: 80 l/min
PRODUCENT: Badestnost
DOSTĘPNOŚĆ: sprawdź w sklepie, zadaj pytanie za pomocą formularza
SZCZEGÓŁY :
mpn: ROZZATRZASK80

Cena: 43.53 BRUTTO
                         
cart
Zamów produkt
chat
Zadaj pytanie
targuj cene
Targuj cenę


Koszt transportu: »
Produkt Sprzedaje

Farmexpert

Farmexpert
X

Farmexpert

Farmexpert

Email: kontakt@farmexpert.pl

Tel: 501-260-817
Adres: 09-520 Łąck
ul. Miodowa 16

Farmexpert to młoda, ale prężnie rozwijająca się i mająca duże ambicje firma działająca na rynku części zamiennych do ciągników i maszyn rolniczych. Powstaliśmy z myślą o zaspokojeniu potrzeb rolników indywidualnych. Jesteśmy pierwszym internetowym sklepem w Polsce, który oferuje tak duży asortyment powiązany z szeroko rozumianą branżą rolniczą i jest skierowany do odbiorcy detalicznego. Współpraca z nami, dzięki wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi informatycznych pozwoli Państwu zakupić wszystko czego potrzeba nie wychodząc z domu. O dostawę towaru do Państwa w ciągu 24 godzin zatroszczy się profesjonalna firma kurierska. Nie zakładamy barier w postaci minimalnej wartości zamówienia, Klient dostaje w paczce dokładnie to czego potrzebuje.

Firma Farmexpert specjalizuje się głównie w częściach do c-330/360/380/385/Zetor/MF. W naszym katalogu znajdą Państwo także asortyment do kombajnów i maszyn uprawowych. Również dział zootechniki nie jest nam obcy. Nasza oferta cały czas ewoluuje, rozszerza się, idzie w kierunku jaki dla nas jest oczywisty – w kierunku zadowolenia Klienta. Śledzimy na bieżąco rozwój polskiego rynku i nie mogliśmy nie zauważyć coraz większej ilości zachodnich maszyn na naszych polach. Dlatego też naszym kolejnym celem, który sobie stawiamy, i do którego będziemy dążyć będzie poszerzenie katalogu o podzespoły do maszyn z zachodu. Naszą ofertę asortymentową zbudowaliśmy w oparciu o współpracę z czołowymi producentami, zarówno krajowymi i zagranicznymi. Współpracujemy również z największymi polskimi hurtowniami. Daje to gwarancje stabilnych dostaw i tego, że po zalogowaniu się do naszego sklepu, Klient znajdzie tam to czego potrzebuje. Dodatkowo dzięki procedurom, które wdrożyliśmy wszystko co leży na naszej „wirtualnej” półce, przechodzi najpierw przez Dział Kontroli Produktu, co zmniejsza ryzyko zwrotów i reklamacji.

Podsumowując, jeżeli poszukujesz części do ciągników i maszyn rolniczych, cenisz swój czas i nie chcesz go marnować na stanie w kolejkach i dojazdy do tradycyjnych sklepów, a jednocześnie oczekujesz profesjonalnej obsługi to Farmexpert jest miejscem dla Ciebie. Zapraszamy wszystkich rolników do współpracy. Dołożymy wszelkich starań żeby ta współpraca przebiegała bezproblemowo i z widocznymi korzyściami zarówno dla Państwa, jak i dla nas.

Z wyrazami szacunku,

  Ekipa Farmexpert.

RegulaminZOBACZ NASZE
POZOSTAŁE PRODUKTY »


Tytuł
Targowanie dotyczy artykułu: Zatrzask do rozdzielacza sterowanego ręcznie P80 (ID: 49250) // NowoczesnaFarma.pl
Imię i Nazwisko/Nazwa Firmy:
*
E-mail:
Telefon:
*
Twoja propozycja cenowa:
Tytuł
Pytanie dotyczy produktu: Zatrzask do rozdzielacza sterowanego ręcznie P80 (ID: 49250) // NowoczesnaFarma.pl
Imię i Nazwisko/Nazwa Firmy:
*
E-mail:
Telefon:
*
Pytanie:
ID Produktu:
49250
*
Tytuł:
Zamówienie dotyczy produktu: Zatrzask do rozdzielacza sterowanego ręcznie P80 (ID: 49250) // NowoczesnaFarma.pl
*
Imię i Nazwisko/Nazwa Firmy:
*
E-mail:
Telefon:
*
cena:
43.53 BRUTTO
*
ilość:
*
Adres Wysyłki:
Dane do faktury:
*
Uwagi:
Faktura
Produkt wyświetlono: 63
Zatrzask ręcznie rozdzielacza sterowanego jednej sekcji PRODUCENT: rozdzielacza, wymagany dłuższy pozycji.Opakowanie zbiorcze: sztWydajność: sprawdź Badestnost DOSTĘPNOŚĆ: częste sklepie, pytanie pomocą formularza SZCZEGÓŁY zastosowanie każdej pozycji. wszystkich NAZWA: P80Zatrzask rozdzielaczach hydraulicznych sterowanych Pasuje rozdzielaczy trzech 1,2,3,4,5,6 sekcyjnych przepływie 80l/min. Umożliwia blokowanie dźwigni ROZZATRZASK80

Wyszukaj Produkt

*

49284ml milk

5ea9bad647d16 ROZZATRZASK80
 

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »