Zakucie hydrauliczne SFS DN32-1-1/4" Waryński (49561)

-> Pojazdy, maszyny i urządzenia rolnicze -> Części, oleje, filtry -> WARYŃSKI Origin / Hydraulika / Zakucia


NAZWA: Zakucie hydrauliczne SFS DN32-1-1/4" Waryński
OPIS: Zakucie hydrauliczne SFS DN32-1-1/4" Waryński
C413254.0S
Zakucie hydrauliczne flanszowe, przeznaczone do zakuwania przewodów hydraulicznych, które mają szerokie zastosowanie w transporcie cieczy roboczych w przemyśle i rolnictwie. Jest wykonane z najwyższej jakości materiałów wytrzymujących bardzo wysokie ciśnienia podczas pracy w podłączonej maszynie.

Opakowanie zbiorcze: 1 szt
Rodzaj: SFS flanszowe
Pasuje do: W-OP-DN32-1SN, W-OP-DN32-2SN
Średnica węża DN: 32mm
PRODUCENT: Waryński Origin
DOSTĘPNOŚĆ: sprawdź w sklepie, zadaj pytanie za pomocą formularza
SZCZEGÓŁY :
mpn: W-SFS-32-11/4

Cena: 61.54 BRUTTO
                         
cart
Zamów produkt
chat
Zadaj pytanie
targuj cene
Targuj cenę


Koszt transportu: »
Produkt Sprzedaje

Farmexpert

Farmexpert
X

Farmexpert

Farmexpert

Email: kontakt@farmexpert.pl

Tel: 501-260-817
Adres: 09-520 Łąck
ul. Miodowa 16

Farmexpert to młoda, ale prężnie rozwijająca się i mająca duże ambicje firma działająca na rynku części zamiennych do ciągników i maszyn rolniczych. Powstaliśmy z myślą o zaspokojeniu potrzeb rolników indywidualnych. Jesteśmy pierwszym internetowym sklepem w Polsce, który oferuje tak duży asortyment powiązany z szeroko rozumianą branżą rolniczą i jest skierowany do odbiorcy detalicznego. Współpraca z nami, dzięki wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi informatycznych pozwoli Państwu zakupić wszystko czego potrzeba nie wychodząc z domu. O dostawę towaru do Państwa w ciągu 24 godzin zatroszczy się profesjonalna firma kurierska. Nie zakładamy barier w postaci minimalnej wartości zamówienia, Klient dostaje w paczce dokładnie to czego potrzebuje.

Firma Farmexpert specjalizuje się głównie w częściach do c-330/360/380/385/Zetor/MF. W naszym katalogu znajdą Państwo także asortyment do kombajnów i maszyn uprawowych. Również dział zootechniki nie jest nam obcy. Nasza oferta cały czas ewoluuje, rozszerza się, idzie w kierunku jaki dla nas jest oczywisty – w kierunku zadowolenia Klienta. Śledzimy na bieżąco rozwój polskiego rynku i nie mogliśmy nie zauważyć coraz większej ilości zachodnich maszyn na naszych polach. Dlatego też naszym kolejnym celem, który sobie stawiamy, i do którego będziemy dążyć będzie poszerzenie katalogu o podzespoły do maszyn z zachodu. Naszą ofertę asortymentową zbudowaliśmy w oparciu o współpracę z czołowymi producentami, zarówno krajowymi i zagranicznymi. Współpracujemy również z największymi polskimi hurtowniami. Daje to gwarancje stabilnych dostaw i tego, że po zalogowaniu się do naszego sklepu, Klient znajdzie tam to czego potrzebuje. Dodatkowo dzięki procedurom, które wdrożyliśmy wszystko co leży na naszej „wirtualnej” półce, przechodzi najpierw przez Dział Kontroli Produktu, co zmniejsza ryzyko zwrotów i reklamacji.

Podsumowując, jeżeli poszukujesz części do ciągników i maszyn rolniczych, cenisz swój czas i nie chcesz go marnować na stanie w kolejkach i dojazdy do tradycyjnych sklepów, a jednocześnie oczekujesz profesjonalnej obsługi to Farmexpert jest miejscem dla Ciebie. Zapraszamy wszystkich rolników do współpracy. Dołożymy wszelkich starań żeby ta współpraca przebiegała bezproblemowo i z widocznymi korzyściami zarówno dla Państwa, jak i dla nas.

Z wyrazami szacunku,

  Ekipa Farmexpert.

RegulaminZOBACZ NASZE
POZOSTAŁE PRODUKTY »


Tytuł
Targowanie dotyczy artykułu: Zakucie hydrauliczne SFS DN32-1-1/4" Waryński (ID: 49561) // NowoczesnaFarma.pl
Imię i Nazwisko/Nazwa Firmy:
*
E-mail:
Telefon:
*
Twoja propozycja cenowa:
Tytuł
Pytanie dotyczy produktu: Zakucie hydrauliczne SFS DN32-1-1/4" Waryński (ID: 49561) // NowoczesnaFarma.pl
Imię i Nazwisko/Nazwa Firmy:
*
E-mail:
Telefon:
*
Pytanie:
ID Produktu:
49561
*
Tytuł:
Zamówienie dotyczy produktu: Zakucie hydrauliczne SFS DN32-1-1/4" Waryński (ID: 49561) // NowoczesnaFarma.pl
*
Imię i Nazwisko/Nazwa Firmy:
*
E-mail:
Telefon:
*
cena:
61.54 BRUTTO
*
ilość:
*
Adres Wysyłki:
Dane do faktury:
*
Uwagi:
Faktura
Produkt wyświetlono: 28
hydrauliczne Zakucie Waryński DN32-1-1/4" DN32-1-1/4" W-OP-DN32-2SNŚrednica podczas podłączonej maszynie.Opakowanie zbiorcze: Rodzaj: flanszowePasuje W-OP-DN32-1SN, Origin węża PRODUCENT: wysokie DOSTĘPNOŚĆ: sprawdź sklepie, pytanie pomocą formularza SZCZEGÓŁY ciśnienia materiałów bardzo szerokie NAZWA: WaryńskiC413254.0SZakucie flanszowe, przeznaczone zakuwania przewodów hydraulicznych, które zastosowanie wytrzymujących transporcie cieczy roboczych przemyśle rolnictwie. wykonane najwyższej jakości W-SFS-32-11/4

Wyszukaj Produkt

*

49595ml milk

5ea8c41769e61 W SFS 32 114
 

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »