Wywrotnica skrzyniopalet WS/M (12797)

-> Pojazdy, maszyny i urządzenia rolnicze -> Maszyny rolnicze -> Maszyny i urządzenia stosowane w sadownictwie

Wywrotnica skrzyniopalet jest urządzeniem stacjonarnym zasilanym z instalacji elektrycznej o napięciu 400 V i prądzie minimum 2,5 kW mocy. Znajduje zastosowanie w linii technologicznej do opróżniania skrzyniopalet z owocami lub warzywami. Jest wyposażona w silnik elektryczny i układ styczników oraz wyłączników krańcowych, co pozwala na pracę bez użycia siły fizycznej osób obsługujących. Maszyna przeznaczona jest do pracy w temperaturach od +5° do +40° C przy wilgotności powietrza 50% w temp. 40° C lub 90% w temp. 20° C.

Wywrotnica nie może pracować w warunkach dużego zanieczyszczenia np. kurze, kwasy, gazy korozyjne, sól itp. Sterowanie odbywa się za pomocą przycisków podnoszenia, opuszczania oraz przycisku STOP zamontowanych w kasecie, która jest przenośna w promieniu 3 m od pracującej wywrotnicy. Skrzyniopalety do urządzenia możemy wstawiać wózkiem widłowym lub ręcznym ładowaczem palet. Wywrotnica wyposażona jest w zsyp i boczne zastawki wyłożone miękkim tworzywem, co zapobiega gnieceniu i obijaniu się owoców lub warzyw.

 

W ofercie znajdują się również wywrotnice skrzyniopalet z wysypem górnym oraz hydrauliczne wywrotnice do warzyw.

 


Cena:
                         
chat
Zadaj pytanie
targuj cene
Targuj cenę
Produkt Sprzedaje

MCMS Warka Sp. z o.o.

MCMS Warka Sp. z o.o.
X

MCMS Warka Sp. z o.o.

MCMS Warka Sp. z o.o.Email:
-- Pokaż Email --

Tel:
-- Pokaż Telefon --

Adres: ul. Gośniewska 160, 05-660 Warka

MCMS Warka Sp. z o. o. oferuje w sprzedaży hurtowej i detalicznej kosiarki, glebogryzarki, świdry, sadzarki sadownicze, kosiarko-rozdrabniacze, podnośniki hydrauliczne, platformy i przyczepy sadownicze oraz inne maszyny i urządzenia dla sadownictwa i rolnictwa. Oprócz standardowych urządzeń znajdujących się w naszej stałej ofercie, wykonujemy również maszyny i urządzenia na indywidualne zamówienia klientów.ZOBACZ NASZE
POZOSTAŁE PRODUKTY »


Tytuł
Targowanie dotyczy artykułu: Wywrotnica skrzyniopalet WS/M (ID: 12797) // NowoczesnaFarma.pl
Imię i Nazwisko/Nazwa Firmy:
*
E-mail:
Telefon:
*
Twoja propozycja cenowa:
Tytuł
Pytanie dotyczy produktu: Wywrotnica skrzyniopalet WS/M (ID: 12797) // NowoczesnaFarma.pl
Imię i Nazwisko/Nazwa Firmy:
*
E-mail:
Telefon:
*
Pytanie:
ID Produktu:
12797
*
Tytuł:
Zamówienie dotyczy produktu: Wywrotnica skrzyniopalet WS/M (ID: 12797) // NowoczesnaFarma.pl
*
Imię i Nazwisko/Nazwa Firmy:
*
E-mail:
Telefon:
*
cena:
NETTO
*
ilość:
*
Adres Wysyłki:
Dane do faktury:
*
Uwagi:
Faktura
Produkt wyświetlono: 1813
skrzyniopalet Wywrotnica wyposażona wywrotnice Sterowanie promieniu wstawiać możemy urządzenia Skrzyniopalety wywrotnicy. pracującej która przenośna odbywa wózkiem zamontowanych przycisku opuszczania podnoszenia, przycisków pomocą kasecie, ręcznym widłowym owoców hydrauliczne górnym wysypem również znajdują ofercie warzyw.   W obijaniu ładowaczem gnieceniu zapobiega tworzywem, miękkim wyłożone zastawki boczne palet. sól kwasy, korozyjne, zastosowanie styczników układ elektryczny silnik warzywami. owocami opróżniania technologicznej Znajduje krańcowych, minimum prądzie napięciu elektrycznej instalacji zasilanym stacjonarnym urządzeniem wyłączników pozwala kurze, wilgotności zanieczyszczenia dużego warunkach pracować Wywrotnica 20° 40° powietrza +40° pracę +5° temperaturach przeznaczona Maszyna obsługujących. osób fizycznej użycia warzyw.  

Wyszukaj Produkt

*

12831ml milk

529095cc2dc99 WSM (1)
 

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »