Wielkanoc-Mięsne Święta-Polska Tradycja 2014

IMG 9194W dniu 07.04.2014 r. Prezes KRIR Wiktor Szmulewicz wziął udział w konferencji Hodowców i Przetwórców branży Mięsnej „Drób, Wieprzowina, Wołowina na Wielkanocnym Stole” zorganizowanej w ramach kampanii „Wielkanoc – Mięsne Święta – Polska Tradycja 2014”, która finansowana jest z Funduszy Promocji Mięsa Wołowego, Mięsa Wieprzowego oraz Mięsa Drobiowego.

Konferencja odbyła się w siedzibie Polskiej Agencji Prasowej i była kontynuacją kampanii organizowanej z powodzeniem od kilkunastu lat. W jej ramach w okresie przedświątecznym, odbywają się liczne imprezy odwołujące się z jednej strony do rodzimych obyczajów, z drugiej zaś promujące polskie mięso i jego przetwory.

W spotkaniu, oprócz organizatorów akcji, udział wziął także Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Marek Sawicki oraz Zastępca Głównego Lekarza Weterynarii Jarosław Naze.

IMG 9162 IMG 9187 IMG 9151

125ml milk

IMG 9194
Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: tradycja; mięsa; udział; ramach; ; wziął; kampanii; drugiej; ; promujące; mięso; polskie; r;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »