shiuz__750 x 100 px_1

Tuleja (oprawka) DN 40 2SN Waryński ( sprzedawane po 2 ) (41427)

-> Pojazdy, maszyny i urządzenia rolnicze -> Części, oleje, filtry -> WARYŃSKI Origin / Hydraulika / Zakucia


NAZWA: Tuleja (oprawka) DN 40 2SN Waryński ( sprzedawane po 2 )
OPIS: Tuleja (oprawka) DN 40 2SN do węży i zakuć hydraulicznych Waryński
T2240
Tuleje (oprawki) mają szerokie zastosowanie w procesie zaciskania (zakuwania) przewodów hydraulicznych o konkretnych długościach w maszynach rolniczych przemysłowych i innych. Są wytrzymałe na bardzo wysokie ciśnienia podczas trudnych warunków pracy. Zakuwanie: węże hydrauliczne są produkowane według konkretnej normy która szczegółowo określa tolerancję grubości gumy węża (wymiar zewnętrzny) co powoduje że średnica po zakuciu jest od tych parametrów zależna.

Opakowanie zbiorcze: 2szt
Rodzaj: 2SN Tulejka (oprawka)
Pasuje do: W-DKOL-40-42L, W-DKOL90-40-42L, W-DKOL45-40-42L, W-CEL-40-42L
Rodzaj węża: DN40-2SN (2-oplotowy) Waryński
PRODUCENT: Waryński Origin
DOSTĘPNOŚĆ: sprawdź w sklepie, zadaj pytanie za pomocą formularza
SZCZEGÓŁY :
mpn: W-OP-DN40-2SN

Cena: 86.90 BRUTTO
                         
cart
Zamów produkt
chat
Zadaj pytanie
targuj cene
Targuj cenę


Koszt transportu: »
Produkt Sprzedaje

Farmexpert

Farmexpert
X

Farmexpert

Farmexpert

Email: kontakt@farmexpert.pl

Tel: 501-260-817
Adres: 09-520 Łąck
ul. Miodowa 16

Farmexpert to młoda, ale prężnie rozwijająca się i mająca duże ambicje firma działająca na rynku części zamiennych do ciągników i maszyn rolniczych. Powstaliśmy z myślą o zaspokojeniu potrzeb rolników indywidualnych. Jesteśmy pierwszym internetowym sklepem w Polsce, który oferuje tak duży asortyment powiązany z szeroko rozumianą branżą rolniczą i jest skierowany do odbiorcy detalicznego. Współpraca z nami, dzięki wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi informatycznych pozwoli Państwu zakupić wszystko czego potrzeba nie wychodząc z domu. O dostawę towaru do Państwa w ciągu 24 godzin zatroszczy się profesjonalna firma kurierska. Nie zakładamy barier w postaci minimalnej wartości zamówienia, Klient dostaje w paczce dokładnie to czego potrzebuje.

Firma Farmexpert specjalizuje się głównie w częściach do c-330/360/380/385/Zetor/MF. W naszym katalogu znajdą Państwo także asortyment do kombajnów i maszyn uprawowych. Również dział zootechniki nie jest nam obcy. Nasza oferta cały czas ewoluuje, rozszerza się, idzie w kierunku jaki dla nas jest oczywisty – w kierunku zadowolenia Klienta. Śledzimy na bieżąco rozwój polskiego rynku i nie mogliśmy nie zauważyć coraz większej ilości zachodnich maszyn na naszych polach. Dlatego też naszym kolejnym celem, który sobie stawiamy, i do którego będziemy dążyć będzie poszerzenie katalogu o podzespoły do maszyn z zachodu. Naszą ofertę asortymentową zbudowaliśmy w oparciu o współpracę z czołowymi producentami, zarówno krajowymi i zagranicznymi. Współpracujemy również z największymi polskimi hurtowniami. Daje to gwarancje stabilnych dostaw i tego, że po zalogowaniu się do naszego sklepu, Klient znajdzie tam to czego potrzebuje. Dodatkowo dzięki procedurom, które wdrożyliśmy wszystko co leży na naszej „wirtualnej” półce, przechodzi najpierw przez Dział Kontroli Produktu, co zmniejsza ryzyko zwrotów i reklamacji.

Podsumowując, jeżeli poszukujesz części do ciągników i maszyn rolniczych, cenisz swój czas i nie chcesz go marnować na stanie w kolejkach i dojazdy do tradycyjnych sklepów, a jednocześnie oczekujesz profesjonalnej obsługi to Farmexpert jest miejscem dla Ciebie. Zapraszamy wszystkich rolników do współpracy. Dołożymy wszelkich starań żeby ta współpraca przebiegała bezproblemowo i z widocznymi korzyściami zarówno dla Państwa, jak i dla nas.

Z wyrazami szacunku,

  Ekipa Farmexpert.

RegulaminZOBACZ NASZE
POZOSTAŁE PRODUKTY »


Tytuł
Targowanie dotyczy artykułu: Tuleja (oprawka) DN 40 2SN Waryński ( sprzedawane po 2 ) (ID: 41427) // NowoczesnaFarma.pl
Imię i Nazwisko/Nazwa Firmy:
*
E-mail:
Telefon:
*
Twoja propozycja cenowa:
Tytuł
Pytanie dotyczy produktu: Tuleja (oprawka) DN 40 2SN Waryński ( sprzedawane po 2 ) (ID: 41427) // NowoczesnaFarma.pl
Imię i Nazwisko/Nazwa Firmy:
*
E-mail:
Telefon:
*
Pytanie:
ID Produktu:
41427
*
Tytuł:
Zamówienie dotyczy produktu: Tuleja (oprawka) DN 40 2SN Waryński ( sprzedawane po 2 ) (ID: 41427) // NowoczesnaFarma.pl
*
Imię i Nazwisko/Nazwa Firmy:
*
E-mail:
Telefon:
*
cena:
86.90 BRUTTO
*
ilość:
*
Adres Wysyłki:
Dane do faktury:
*
Uwagi:
Faktura
Produkt wyświetlono: 333
Waryński Tuleja (oprawka) sprzedawane hydraulicznych (oprawka)Pasuje tolerancję grubości węża (wymiar zewnętrzny) powoduje średnica zakuciu parametrów zależna.Opakowanie zbiorcze: 2sztRodzaj: Tulejka W-DKOL90-40-42L, W-DKOL-40-42L, SZCZEGÓŁY określa W-CEL-40-42LRodzaj węża: DN40-2SN (2-oplotowy) PRODUCENT: Origin DOSTĘPNOŚĆ: sprawdź sklepie, pytanie pomocą formularza W-DKOL45-40-42L, konkretnej szczegółowo rolniczych NAZWA: węży zakuć WaryńskiT2240Tuleje (oprawki) szerokie zastosowanie procesie zaciskania (zakuwania) przewodów konkretnych długościach maszynach przemysłowych która innych. wytrzymałe bardzo wysokie ciśnienia podczas trudnych warunków pracy. Zakuwanie: węże hydrauliczne produkowane według W-OP-DN40-2SN

Wyszukaj Produkt

*

41461ml milk

5ea9b94243a3a W OP DN40 2SN
 

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »