Silnik hydrauliczny orbitalny BM3125/BMS125 (9468)

-> Pojazdy, maszyny i urządzenia rolnicze -> Części, oleje, filtry -> Hydraulika i pnumatyka -> Siliniki hydrauliczne


NAZWA: Silnik hydrauliczny orbitalny BM3125/BMS125
OPIS: Silnik hydrauliczny orbitalny BM3125/BMS125: odpowiednik indeksu BMS-125. Parametry techniczne:Średnica wałka: 32mmWydajność: 125 cm3/obrObr.max.: 600Moment.max.: 38 [ da Nm]Moc max: 19,5kWSilniki hydrauliczne orbitalne (typu geroler) serii MS BMS OMZS są przeznaczone do ciągłej pracy w ciężkich warunkach przy rzadkim oleju, wysokim ciśnieniu i ciągłych obciążeniach wstecznych.Zawór rozrządczy ma budowę tarczową, napędzany jest osobno. Redukuje to wewnętrzne straty hydrauliczne. Łożyska stożkowe na wale wyjściowym umożliwiają przenoszenie znacznych obciążeń promieniowych zarówno satycznych, jak i dynamicznych. Wieniec wyposażony jest w wałki.Serię MS BMS OMZS tworzy osiem modeli o objętościach geometrycznych 80-375 cm3 i mocach do 23,5 kW.Stosowane są w napędach maszyn, pojazdów, itp..
GWARANCJA: Roczna gwarancja, liczona od daty zakupu
SZCZEGÓŁY :
indeks: BMS-125

Cena: 607.63 BRUTTO
                         
cart
Zamów produkt
chat
Zadaj pytanie
targuj cene
Targuj cenę


Koszt transportu: »
Produkt Sprzedaje

Farmexpert

Farmexpert
Masz pytanie?  Zadzwoń, jesteśmy do Twojej dyspozycji
TEL. 501-260-817
X

Farmexpert

FarmexpertEmail:
-- Pokaż Email --

Tel:
-- Pokaż Telefon --

Adres: 09-520 Łąck
ul. Miodowa 16

Farmexpert to młoda, ale prężnie rozwijająca się i mająca duże ambicje firma działająca na rynku części zamiennych do ciągników i maszyn rolniczych. Powstaliśmy z myślą o zaspokojeniu potrzeb rolników indywidualnych. Jesteśmy pierwszym internetowym sklepem w Polsce, który oferuje tak duży asortyment powiązany z szeroko rozumianą branżą rolniczą i jest skierowany do odbiorcy detalicznego. Współpraca z nami, dzięki wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi informatycznych pozwoli Państwu zakupić wszystko czego potrzeba nie wychodząc z domu. O dostawę towaru do Państwa w ciągu 24 godzin zatroszczy się profesjonalna firma kurierska. Nie zakładamy barier w postaci minimalnej wartości zamówienia, Klient dostaje w paczce dokładnie to czego potrzebuje.

Firma Farmexpert specjalizuje się głównie w częściach do c-330/360/380/385/Zetor/MF. W naszym katalogu znajdą Państwo także asortyment do kombajnów i maszyn uprawowych. Również dział zootechniki nie jest nam obcy. Nasza oferta cały czas ewoluuje, rozszerza się, idzie w kierunku jaki dla nas jest oczywisty – w kierunku zadowolenia Klienta. Śledzimy na bieżąco rozwój polskiego rynku i nie mogliśmy nie zauważyć coraz większej ilości zachodnich maszyn na naszych polach. Dlatego też naszym kolejnym celem, który sobie stawiamy, i do którego będziemy dążyć będzie poszerzenie katalogu o podzespoły do maszyn z zachodu. Naszą ofertę asortymentową zbudowaliśmy w oparciu o współpracę z czołowymi producentami, zarówno krajowymi i zagranicznymi. Współpracujemy również z największymi polskimi hurtowniami. Daje to gwarancje stabilnych dostaw i tego, że po zalogowaniu się do naszego sklepu, Klient znajdzie tam to czego potrzebuje. Dodatkowo dzięki procedurom, które wdrożyliśmy wszystko co leży na naszej „wirtualnej” półce, przechodzi najpierw przez Dział Kontroli Produktu, co zmniejsza ryzyko zwrotów i reklamacji.

Podsumowując, jeżeli poszukujesz części do ciągników i maszyn rolniczych, cenisz swój czas i nie chcesz go marnować na stanie w kolejkach i dojazdy do tradycyjnych sklepów, a jednocześnie oczekujesz profesjonalnej obsługi to Farmexpert jest miejscem dla Ciebie. Zapraszamy wszystkich rolników do współpracy. Dołożymy wszelkich starań żeby ta współpraca przebiegała bezproblemowo i z widocznymi korzyściami zarówno dla Państwa, jak i dla nas.

Z wyrazami szacunku,

  Ekipa Farmexpert.

RegulaminZOBACZ NASZE
POZOSTAŁE PRODUKTY »


Tytuł
Targowanie dotyczy artykułu: Silnik hydrauliczny orbitalny BM3125/BMS125 (ID: 9468) // NowoczesnaFarma.pl
Imię i Nazwisko/Nazwa Firmy:
*
E-mail:
Telefon:
*
Twoja propozycja cenowa:
Tytuł
Pytanie dotyczy produktu: Silnik hydrauliczny orbitalny BM3125/BMS125 (ID: 9468) // NowoczesnaFarma.pl
Imię i Nazwisko/Nazwa Firmy:
*
E-mail:
Telefon:
*
Pytanie:
ID Produktu:
9468
*
Tytuł:
Zamówienie dotyczy produktu: Silnik hydrauliczny orbitalny BM3125/BMS125 (ID: 9468) // NowoczesnaFarma.pl
*
Imię i Nazwisko/Nazwa Firmy:
*
E-mail:
Telefon:
*
cena:
607.63 BRUTTO
*
ilość:
*
Adres Wysyłki:
Dane do faktury:
*
Uwagi:
Faktura
Produkt wyświetlono: 657
orbitalny hydrauliczny Silnik BM3125/BMS125 satycznych, dynamicznych. zarówno promieniowych wyposażony wałki.Serię obciążeń Wieniec umożliwiają Łożyska hydrauliczne. stożkowe wyjściowym przenoszenie tworzy znacznych geometrycznych liczona gwarancja, Roczna zakupu SZCZEGÓŁY BMS-125 indeks: GWARANCJA: pojazdów, 80-375 straty objętościach mocach kW.Stosowane maszyn, napędach modeli osobno. 600Moment.max.: cm3/obrObr.max.: 32mmWydajność: Nm]Moc 19,5kWSilniki orbitalne hydrauliczne wałka: techniczne:Średnica BM3125/BMS125: NAZWA: odpowiednik indeksu Parametry BMS-125. geroler) przeznaczone rozrządczy wstecznych.Zawór obciążeniach budowę tarczową, Redukuje napędzany ciągłych ciśnieniu ciężkich ciągłej warunkach rzadkim wysokim oleju, wewnętrzne

Wyszukaj Produkt

*

9502ml milk

509da7f1b9b17 bms 125
 

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »