shiuz__750 x 100 px_1

Artykuł o Tematyce Ekologicznej Rozwój innowacyjnych technologii odnawialnych źródeł energii na obszarach wiejskich - konferencja

logo

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Radomiu w dniach 29-30.10.2020 r. organizuje konferencję w formie webinarium nt. „Rozwój innowacyjnych technologii odnawialnych źródeł energii na obszarach wiejskich”. Konferencja organizowana jest w ramach realizacji operacji Sieci na rzecz innowacji w rolnictwie i na obszarach wiejskich.

Do udziału w konferencji zapraszam przedstawiciele nauki, doradztwa rolniczego, brokerów innowacji, instytucje pracujące na rzecz rolnictwa, rolników, w tym przedstawiciele grup operacyjnych EIP, przedsiębiorców sektora rolnego, przedstawicieli organizacji samorządowych i pozarządowych.

Wiodącym tematem będą regulacje prawne wynikające z ustawy o odnawialnych źródłach energii i możliwości rozwoju energetyki prosumenckiej na obszarach wiejskich. Przedstawiony zostanie również rozwój innowacyjnych technologii fotowoltaicznych, biogazowych, wiatrowych i małych elektrowni wodnych. Omówione zostaną także formy prawne przedsięwzięć energetycznych na obszarach wiejskich i źródła finasowania technologii OZE.

Ramowy program szkolenia przedstawia się następująco:

  1. Wyzwania w rozwoju odnawialnych źródeł energii w świetle polityki UE.
  2. Prawne aspekty rozwoju OZE na obszarach wiejskich.
  3. Innowacyjne technologie OZE: biogazowni, fotowoltaiki, wiatru, MEW.
  4. Innowacyjne rozwiązania energetyczne na obszarach wiejskich.
  5. Źródła finasowania inwestycji OZE na obszarach wiejskich.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Konferencja rozpocznie się o godzinie 10.00. Karty zgłoszenia uczestnictwa proszę przesłać do dnia 27 października 2020 r. na e-mail: szkolenia.radom@cdr.gov.pl.

Po przesłaniu karty zgłoszenia każdy uczestnik otrzyma na pocztę elektroniczną link do szkolenia i hasło.

Opiekę merytoryczną szkolenia sprawuje Zdzisław Ginalski z.ginalski@cdr.gov.pl tel.607468385.

Do pobrania:

Karta zgłoszenia uczestnictwa

Harmonogram szkolenia

Źródło
Centrum Doradztwa Rolniczego
http://cdr.gov.pl/

125ml milk

logo
Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: obszarach; technologii; odnawialnych; energii; innowacyjnych; konferencja; zgłoszenia; wiejskich; doradztwa; rozwoju; szkolenia; rozwój; przedstawiciele; konferencji; prawne; źródeł; finaso;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »