Płoza tylna lewa zastosowanie VIS79 Unia XXl WARYŃSKI (40798)

-> Pojazdy, maszyny i urządzenia rolnicze -> Części, oleje, filtry -> WARYŃSKI Origin / Rolnictwo / Pług / Unia


NAZWA: Płoza tylna lewa zastosowanie VIS79 Unia XXl WARYŃSKI
OPIS: ŚRUBY WSPÓŁPRACUJĄCE:3 x W-608101235Płoza tylna lewa zastosowanie VIS79 Unia XXl WARYŃSKI Części robocze marki WARYŃSKI wykonane są z niezwykle wytrzymałej i odpornej na ścieranie stali borowej pochodzącej z europejskich hut. Każda, nawet najmniejsza dostawa, posiada dołączony certyfikat potwierdzający skład materiałowy. Stal borowa posiada właściwości szczególnie przydatne w zastosowaniach konstrukcyjnych wymagających dużej wytrzymałości. Połączenie wysokogatunkowej stali borowej, monitorowanego procesu obróbki cieplnej oraz skrupulatna kontrola jakości produktów WARYŃSKI to gwarancja wydłużonego okresu eksploatacji. Produkty WARYŃSKI to oszczędność kosztów związanych z powolnym ścieraniem i zużyciem części roboczych. W trosce o trwałość naszych produktów oraz zadowolenie klientów proces produkcji lemieszy WARYŃSKI nie zakłada operacji spawania. Wszystkie rodzaje otworów są wykonane w specjalny sposób minimalizujący naprężenia oraz zmniejszający ryzyko pęknięć.
1067940010
VIS79 Unia XXl
PRODUCENT: Waryński Origin
DOSTĘPNOŚĆ: sprawdź w sklepie, zadaj pytanie za pomocą formularza
SZCZEGÓŁY :
mpn: W-1067940010

Cena: 96.60 BRUTTO
                         
cart
Zamów produkt
chat
Zadaj pytanie
targuj cene
Targuj cenę


Koszt transportu: »
Produkt Sprzedaje

Farmexpert

Farmexpert
X

Farmexpert

Farmexpert

Email: kontakt@farmexpert.pl

Tel: 501-260-817
Adres: 09-520 Łąck
ul. Miodowa 16

Farmexpert to młoda, ale prężnie rozwijająca się i mająca duże ambicje firma działająca na rynku części zamiennych do ciągników i maszyn rolniczych. Powstaliśmy z myślą o zaspokojeniu potrzeb rolników indywidualnych. Jesteśmy pierwszym internetowym sklepem w Polsce, który oferuje tak duży asortyment powiązany z szeroko rozumianą branżą rolniczą i jest skierowany do odbiorcy detalicznego. Współpraca z nami, dzięki wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi informatycznych pozwoli Państwu zakupić wszystko czego potrzeba nie wychodząc z domu. O dostawę towaru do Państwa w ciągu 24 godzin zatroszczy się profesjonalna firma kurierska. Nie zakładamy barier w postaci minimalnej wartości zamówienia, Klient dostaje w paczce dokładnie to czego potrzebuje.

Firma Farmexpert specjalizuje się głównie w częściach do c-330/360/380/385/Zetor/MF. W naszym katalogu znajdą Państwo także asortyment do kombajnów i maszyn uprawowych. Również dział zootechniki nie jest nam obcy. Nasza oferta cały czas ewoluuje, rozszerza się, idzie w kierunku jaki dla nas jest oczywisty – w kierunku zadowolenia Klienta. Śledzimy na bieżąco rozwój polskiego rynku i nie mogliśmy nie zauważyć coraz większej ilości zachodnich maszyn na naszych polach. Dlatego też naszym kolejnym celem, który sobie stawiamy, i do którego będziemy dążyć będzie poszerzenie katalogu o podzespoły do maszyn z zachodu. Naszą ofertę asortymentową zbudowaliśmy w oparciu o współpracę z czołowymi producentami, zarówno krajowymi i zagranicznymi. Współpracujemy również z największymi polskimi hurtowniami. Daje to gwarancje stabilnych dostaw i tego, że po zalogowaniu się do naszego sklepu, Klient znajdzie tam to czego potrzebuje. Dodatkowo dzięki procedurom, które wdrożyliśmy wszystko co leży na naszej „wirtualnej” półce, przechodzi najpierw przez Dział Kontroli Produktu, co zmniejsza ryzyko zwrotów i reklamacji.

Podsumowując, jeżeli poszukujesz części do ciągników i maszyn rolniczych, cenisz swój czas i nie chcesz go marnować na stanie w kolejkach i dojazdy do tradycyjnych sklepów, a jednocześnie oczekujesz profesjonalnej obsługi to Farmexpert jest miejscem dla Ciebie. Zapraszamy wszystkich rolników do współpracy. Dołożymy wszelkich starań żeby ta współpraca przebiegała bezproblemowo i z widocznymi korzyściami zarówno dla Państwa, jak i dla nas.

Z wyrazami szacunku,

  Ekipa Farmexpert.

RegulaminZOBACZ NASZE
POZOSTAŁE PRODUKTY »


Tytuł
Targowanie dotyczy artykułu: Płoza tylna lewa zastosowanie VIS79 Unia XXl WARYŃSKI (ID: 40798) // NowoczesnaFarma.pl
Imię i Nazwisko/Nazwa Firmy:
*
E-mail:
Telefon:
*
Twoja propozycja cenowa:
Tytuł
Pytanie dotyczy produktu: Płoza tylna lewa zastosowanie VIS79 Unia XXl WARYŃSKI (ID: 40798) // NowoczesnaFarma.pl
Imię i Nazwisko/Nazwa Firmy:
*
E-mail:
Telefon:
*
Pytanie:
ID Produktu:
40798
*
Tytuł:
Zamówienie dotyczy produktu: Płoza tylna lewa zastosowanie VIS79 Unia XXl WARYŃSKI (ID: 40798) // NowoczesnaFarma.pl
*
Imię i Nazwisko/Nazwa Firmy:
*
E-mail:
Telefon:
*
cena:
96.60 BRUTTO
*
ilość:
*
Adres Wysyłki:
Dane do faktury:
*
Uwagi:
Faktura
Produkt wyświetlono: 298
WARYŃSKI zastosowanie Płoza produktów posiada wykonane trwałość zakłada lemieszy produkcji proces klientów zadowolenie naszych części trosce roboczych. spawania. zużyciem ścieraniem powolnym związanych kosztów oszczędność operacji rodzaje Wszystkie Waryński SZCZEGÓŁY formularza pomocą pytanie sklepie, sprawdź DOSTĘPNOŚĆ: Origin PRODUCENT: eksploatacji. 1067940010VIS79 pęknięć. ryzyko zmniejszający naprężenia minimalizujący sposób specjalny otworów Produkty gwarancja okresu ścieranie certyfikat dołączony dostawa, najmniejsza Każda, europejskich pochodzącej borowej odpornej skład wytrzymałej niezwykle robocze Części W-608101235Płoza WSPÓŁPRACUJĄCE:3 ŚRUBY NAZWA: potwierdzający materiałowy. wydłużonego wysokogatunkowej jakości kontrola skrupulatna cieplnej obróbki procesu monitorowanego borowej, Połączenie borowa wytrzymałości. dużej wymagających konstrukcyjnych zastosowaniach przydatne szczególnie właściwości W-1067940010

Wyszukaj Produkt

*

40832ml milk

5ea9b73b2bb17 W 1067940010
 

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »