Płoza tylna lewa zastosowanie VIS79 Unia XXl WARYŃSKI (40798)

-> Pojazdy, maszyny i urządzenia rolnicze -> Części, oleje, filtry -> WARYŃSKI Origin / Rolnictwo / Pług / Unia


NAZWA: Płoza tylna lewa zastosowanie VIS79 Unia XXl WARYŃSKI
OPIS: ŚRUBY WSPÓŁPRACUJĄCE:3 x W-608101235Płoza tylna lewa zastosowanie VIS79 Unia XXl WARYŃSKI Części robocze marki WARYŃSKI wykonane są z niezwykle wytrzymałej i odpornej na ścieranie stali borowej pochodzącej z europejskich hut. Każda, nawet najmniejsza dostawa, posiada dołączony certyfikat potwierdzający skład materiałowy. Stal borowa posiada właściwości szczególnie przydatne w zastosowaniach konstrukcyjnych wymagających dużej wytrzymałości. Połączenie wysokogatunkowej stali borowej, monitorowanego procesu obróbki cieplnej oraz skrupulatna kontrola jakości produktów WARYŃSKI to gwarancja wydłużonego okresu eksploatacji. Produkty WARYŃSKI to oszczędność kosztów związanych z powolnym ścieraniem i zużyciem części roboczych. W trosce o trwałość naszych produktów oraz zadowolenie klientów proces produkcji lemieszy WARYŃSKI nie zakłada operacji spawania. Wszystkie rodzaje otworów są wykonane w specjalny sposób minimalizujący naprężenia oraz zmniejszający ryzyko pęknięć.
PRODUCENT: Waryński Origin
DOSTĘPNOŚĆ: sprawdź w sklepie, zadaj pytanie za pomocą formularza
SZCZEGÓŁY :
mpn: W-1067940010

Cena: 84.47 BRUTTO
                         
cart
Zamów produkt
chat
Zadaj pytanie
targuj cene
Targuj cenę


Koszt transportu: »
Produkt Sprzedaje

Farmexpert

Farmexpert
X

Farmexpert

Farmexpert

Email: kontakt@farmexpert.pl

Tel: 501-260-817
Adres: 09-520 Łąck
ul. Miodowa 16

Farmexpert to młoda, ale prężnie rozwijająca się i mająca duże ambicje firma działająca na rynku części zamiennych do ciągników i maszyn rolniczych. Powstaliśmy z myślą o zaspokojeniu potrzeb rolników indywidualnych. Jesteśmy pierwszym internetowym sklepem w Polsce, który oferuje tak duży asortyment powiązany z szeroko rozumianą branżą rolniczą i jest skierowany do odbiorcy detalicznego. Współpraca z nami, dzięki wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi informatycznych pozwoli Państwu zakupić wszystko czego potrzeba nie wychodząc z domu. O dostawę towaru do Państwa w ciągu 24 godzin zatroszczy się profesjonalna firma kurierska. Nie zakładamy barier w postaci minimalnej wartości zamówienia, Klient dostaje w paczce dokładnie to czego potrzebuje.

Firma Farmexpert specjalizuje się głównie w częściach do c-330/360/380/385/Zetor/MF. W naszym katalogu znajdą Państwo także asortyment do kombajnów i maszyn uprawowych. Również dział zootechniki nie jest nam obcy. Nasza oferta cały czas ewoluuje, rozszerza się, idzie w kierunku jaki dla nas jest oczywisty – w kierunku zadowolenia Klienta. Śledzimy na bieżąco rozwój polskiego rynku i nie mogliśmy nie zauważyć coraz większej ilości zachodnich maszyn na naszych polach. Dlatego też naszym kolejnym celem, który sobie stawiamy, i do którego będziemy dążyć będzie poszerzenie katalogu o podzespoły do maszyn z zachodu. Naszą ofertę asortymentową zbudowaliśmy w oparciu o współpracę z czołowymi producentami, zarówno krajowymi i zagranicznymi. Współpracujemy również z największymi polskimi hurtowniami. Daje to gwarancje stabilnych dostaw i tego, że po zalogowaniu się do naszego sklepu, Klient znajdzie tam to czego potrzebuje. Dodatkowo dzięki procedurom, które wdrożyliśmy wszystko co leży na naszej „wirtualnej” półce, przechodzi najpierw przez Dział Kontroli Produktu, co zmniejsza ryzyko zwrotów i reklamacji.

Podsumowując, jeżeli poszukujesz części do ciągników i maszyn rolniczych, cenisz swój czas i nie chcesz go marnować na stanie w kolejkach i dojazdy do tradycyjnych sklepów, a jednocześnie oczekujesz profesjonalnej obsługi to Farmexpert jest miejscem dla Ciebie. Zapraszamy wszystkich rolników do współpracy. Dołożymy wszelkich starań żeby ta współpraca przebiegała bezproblemowo i z widocznymi korzyściami zarówno dla Państwa, jak i dla nas.

Z wyrazami szacunku,

  Ekipa Farmexpert.

RegulaminZOBACZ NASZE
POZOSTAŁE PRODUKTY »


Tytuł
Targowanie dotyczy artykułu: Płoza tylna lewa zastosowanie VIS79 Unia XXl WARYŃSKI (ID: 40798) // NowoczesnaFarma.pl
Imię i Nazwisko/Nazwa Firmy:
*
E-mail:
Telefon:
*
Twoja propozycja cenowa:
Tytuł
Pytanie dotyczy produktu: Płoza tylna lewa zastosowanie VIS79 Unia XXl WARYŃSKI (ID: 40798) // NowoczesnaFarma.pl
Imię i Nazwisko/Nazwa Firmy:
*
E-mail:
Telefon:
*
Pytanie:
ID Produktu:
40798
*
Tytuł:
Zamówienie dotyczy produktu: Płoza tylna lewa zastosowanie VIS79 Unia XXl WARYŃSKI (ID: 40798) // NowoczesnaFarma.pl
*
Imię i Nazwisko/Nazwa Firmy:
*
E-mail:
Telefon:
*
cena:
84.47 BRUTTO
*
ilość:
*
Adres Wysyłki:
Dane do faktury:
*
Uwagi:
Faktura
Produkt wyświetlono: 204
WARYŃSKI zastosowanie Płoza wykonane posiada produktów W-608101235Płoza trwałość zakłada lemieszy produkcji proces klientów zadowolenie naszych trosce spawania. roboczych. części zużyciem ścieraniem powolnym związanych kosztów oszczędność operacji Wszystkie eksploatacji. Waryński SZCZEGÓŁY formularza pomocą pytanie sklepie, sprawdź DOSTĘPNOŚĆ: Origin PRODUCENT: rodzaje pęknięć. ryzyko zmniejszający naprężenia minimalizujący sposób specjalny otworów Produkty okresu Części Każda, skład potwierdzający certyfikat dołączony ŚRUBY dostawa, najmniejsza europejskich borowa pochodzącej borowej ścieranie odpornej wytrzymałej niezwykle WSPÓŁPRACUJĄCE:3 robocze materiałowy. właściwości wydłużonego monitorowanego gwarancja NAZWA: jakości kontrola skrupulatna cieplnej obróbki procesu borowej, szczególnie wysokogatunkowej Połączenie wytrzymałości. dużej wymagających konstrukcyjnych zastosowaniach przydatne W-1067940010

Wyszukaj Produkt

*

40832ml milk

5c47b6bdeb036 500 500 productGfx 961a08da4ba667588a3f5ce2c840fdc6
 

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »