Artykuł o Tematyce Ekologicznej Instalacje do pozyskiwania energii odnawialnej w gospodarstwie rolnym

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie zaprasza na szkolenie stacjonarne pt. „Instalacje do pozyskiwania energii odnawialnej w gospodarstwie rolnym". Szkolenie odbędzie się w dniach 27-28 listopada 2018 r. Celem szkolenia jest przekazanie wiedzy z zakresu OZE w tym dotyczącej prosumenckich instalacji fotowoltaicznych w gospodarstwie rolnym, wykorzystania biomasy do celów energetycznych w gospodarstwie rolnym, rozwiązań w energetyce wodnej i produkcji biogazu. Dodatkowo odbędą się zajęcia dotyczące czytania rachunków za energię elektryczną a także przeprowadzona zostanie analiza szans realizacji celów OZE do 2020 r. 

W drugim dniu zajęć odbędą się warsztaty na Wydziale Inżynierii Produkcji i Energetyki Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie.

Szkolenie odbędzie się w siedzibie CDR Oddział w Krakowie przy ul. Meiselsa 1.

Udział w zajęciach dydaktycznych jest dla doradców ODR i przedstawicieli Izb Rolniczych bezpłatny. Koszt usług socjalnych w ramach szkolenia „Instalacje do pozyskiwania energii odnawialnej w gospodarstwie rolnym” wynosi 183,00 zł od osoby (1 nocleg i pełne wyżywienie od obiadu 27.11.2018 r. do obiadu w dniu 28.11.2018 r.). 

Dla pozostałych uczestników koszt usług socjalnych zostaje powiększony o koszty dydaktyczne (łączny koszt szkolenia wynosi 233 zł).

Jak zapisać się na szkolenie? 

Zgłoszenie udziału w szkoleniach prosimy przesłać na załączonych Kartach zgłoszenia uczestnictwa do dnia 21.11.2018 r. faxem pod numer 12 424 05 05 lub e-mailem (skan) na adres: m.szaszkiewicz@cdr.gov.pl. W przypadku dużej liczby zainteresowanych decyduje kolejność zgłoszeń.


Informacje w sprawie rekrutacji:

Zespół Metodyki Doradztwa i Doskonalenia Zawodowego

Maria Szaszkiewicz, tel. 12 424 05 56, e-mail: m.szaszkiewicz@cdr.gov.pl

Opieka merytoryczna nad szkoleniem:

Dział Rozwoju Obszarów Wiejskich

Waldemar Gorajczyk, tel. 12 424 05 02, e-mail: w.gorajczyk@cdr.gov.pl


Załączniki do pobrania: 

- Karta zgłoszenia

- Harmonogram szkolenia

link zewnętrzny

 


 Źródło
 Centrum Doradztwa Rolniczego
 http://cdr.gov.pl/

125ml milk

external link symbol2
Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: gospodarstwie; pozyskiwania; energii; odnawialnej; doradztwa; rolniczego; szkolenia; „instalacje; odbędą; produkcji; celów; rolnym; ; odbędzie; usług; instalacje; socjalnych; obiadu; k;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »