Glebogryzarka sadownicza podkoronowa GS-100/R (12792)

-> Pojazdy, maszyny i urządzenia rolnicze -> Maszyny rolnicze -> Glebogryzarki

Glebogryzarka sadownicza jest maszyną zawieszaną na trzypunktowym układzie zawieszenia (TUZ), przeznaczoną do współpracy z ciągnikami rolniczymi klasy 0,6 ÷ 0,9T. Napęd przekazywany jest poprzez wałek przekaźnika mocy z WOM ciągnika. Glebogryzarka sadownicza ma szerokie zastosowanie w sadach i jagodnikach owocowych.

Służy do spulchniania międzyrzędzi w sadach i jagodnikach, niszczenia chwastów, wprowadzania nawozów do gleby. Konstrukcja maszyny została wykonana ze spawanych i skręcanych elementów stalowych. Model GS-100/R posiada szerokość roboczą wynoszącą 100 cm.

 

W ofercie znajduje się również model o szerokości roboczej wynoszącej 80 cm oraz modele z hydraulicznym wysuwem agregatu o szerokościach roboczych 80 cm i 100 cm. Na specjalne zamówienie klienta produkujemy również modele o niestandardowych wymiarach.


Cena:
                         
chat
Zadaj pytanie
targuj cene
Targuj cenę
Produkt Sprzedaje

MCMS Warka Sp. z o.o.

MCMS Warka Sp. z o.o.
X

MCMS Warka Sp. z o.o.

MCMS Warka Sp. z o.o.Email:
-- Pokaż Email --

Tel:
-- Pokaż Telefon --

Adres: ul. Gośniewska 160, 05-660 Warka

MCMS Warka Sp. z o. o. oferuje w sprzedaży hurtowej i detalicznej kosiarki, glebogryzarki, świdry, sadzarki sadownicze, kosiarko-rozdrabniacze, podnośniki hydrauliczne, platformy i przyczepy sadownicze oraz inne maszyny i urządzenia dla sadownictwa i rolnictwa. Oprócz standardowych urządzeń znajdujących się w naszej stałej ofercie, wykonujemy również maszyny i urządzenia na indywidualne zamówienia klientów.ZOBACZ NASZE
POZOSTAŁE PRODUKTY »


Tytuł
Targowanie dotyczy artykułu: Glebogryzarka sadownicza podkoronowa GS-100/R (ID: 12792) // NowoczesnaFarma.pl
Imię i Nazwisko/Nazwa Firmy:
*
E-mail:
Telefon:
*
Twoja propozycja cenowa:
Tytuł
Pytanie dotyczy produktu: Glebogryzarka sadownicza podkoronowa GS-100/R (ID: 12792) // NowoczesnaFarma.pl
Imię i Nazwisko/Nazwa Firmy:
*
E-mail:
Telefon:
*
Pytanie:
ID Produktu:
12792
*
Tytuł:
Zamówienie dotyczy produktu: Glebogryzarka sadownicza podkoronowa GS-100/R (ID: 12792) // NowoczesnaFarma.pl
*
Imię i Nazwisko/Nazwa Firmy:
*
E-mail:
Telefon:
*
cena:
NETTO
*
ilość:
*
Adres Wysyłki:
Dane do faktury:
*
Uwagi:
Faktura
Produkt wyświetlono: 4095
Glebogryzarka sadownicza GS-100/R podkoronowa modele sadach również zamówienie cm.   W została wykonana spawanych skręcanych elementów stalowych. posiada szerokość roboczą niestandardowych wynoszącą ofercie specjalne znajduje produkujemy maszyny roboczej wynoszącej klienta hydraulicznym wysuwem agregatu szerokościach roboczych szerokości nawozów Konstrukcja poprzez maszyną zawieszaną trzypunktowym układzie zawieszenia (TUZ), przeznaczoną współpracy ciągnikami rolniczymi ÷ Napęd przekazywany wałek gleby. przekaźnika ciągnika. szerokie zastosowanie jagodnikach owocowych. Służy spulchniania międzyrzędzi jagodnikach, niszczenia chwastów, wprowadzania wymiarach.

Wyszukaj Produkt

*

12826ml milk

529091f5cccfa GS 1
 

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »