Artykuł o Tematyce Ekologicznej Egzaminy dla osób ubiegających się o wpis do rejestru inspektorów rolnictwa ekologicznego w 2017 roku

Zgodnie z decyzją Głównego Inspektora JHARS w 2017 roku egzaminy na inspektora rolnictwa ekologicznego odbędą się w następujących terminach:

-        3 kwietnia 2017 r. (poniedziałek) o godz. 10.00,

-        22 maja 2017 r. (poniedziałek) o godz. 10.00,

-        25 września 2017 r. (poniedziałek) o godz. 10.00.

We wszystkich powyższych terminach egzamin zostanie przeprowadzony w zakresie specjalizacji: Ekologiczna uprawa roślin i utrzymanie zwierząt, Zbiór ze stanu naturalnego, Pszczelarstwo, Produkty akwakultury i wodorosty morskie, Przetwórstwo produktów ekologicznych oraz produkcja pasz lub drożdży, Wprowadzanie na rynek produktów ekologicznych, w tym importowanych z państw trzecich.

Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce: rolnictwo ekologiczne → egzaminy na inspektora rolnictwa ekologicznego → terminy egzaminów na poszczególne specjalizacje.

 


Źródło
Inspekcja Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych
http://www.ijhar-s.gov.pl

 

125ml milk

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: ekologicznego; rolnictwa; egzaminy; (poniedziałek); inspektora; ubiegających; ; inspektorów; rejestru; 10.00; -       ; produktów; państw; trzecich;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »