Aukcja Pride of Poland niezagrożona

Aukcję koni arabskich Pride of Poland będzie organizować Stadnina Koni w Janowie Podlaskim we współpracy z Międzynarodowymi Targami Poznańskimi – zapowiedziało w piątek podczas konferencji prasowej kierownictwo Agencji Nieruchomości Rolnych.

Aukcja w Janowie jest niezagrożona – powiedział Waldemar Humięcki, Prezes Agencji Nieruchomości Rolnych. – Aukcję zorganizuje Stadnina Koni Janów Podlaski, we współpracy z Międzynarodowymi Targami Poznańskimi (MTP), jako podwykonawcą. MTP nie trzeba rekomendować. Jest to spółka z ogromną tradycją na rynku i bez problemu poradzi sobie ze zorganizowaniem aukcji w Janowie – dodał Prezes ANR.

Umowa z Międzynarodowymi Targami Poznańskimi już została zawarta. Poznańska spółka będzie organizować Dni Konia Arabskiego za zryczałtowane wynagrodzenie. Pełne rozliczenia będą przedstawione opinii publicznej 30 dni po zakończeniu Dni Konia Arabskiego.

Karol Tylenda, Wiceprezes Agencji wypowiadał się w podobnym tonie. – Aukcja odbędzie się na milion procent i w przewidzianym terminie – zapewnił. Poinformował, że lista koni wystawionych na aukcję zostanie wkrótce podana do publicznej wiadomości.

Prezesi Agencji zapowiedzieli, że aukcje nie tylko będą się odbywać nadal, ale będą lepiej zorganizowane. – Szczególną oprawę aukcja uzyska w przyszłym roku, kiedy będzie przypadać dwustulecie janowskiej stadniny – dodał Wiceprezes Karol Tylenda.

Nawiązując do rozwiązania umowy z dotychczasowym organizatorem aukcji firmą Polturf prezesi poinformowali, że 28 kwietnia br. pełnomocnik stadnin skutecznie dostarczył wypowiedzenie umowy.

Podczas konferencji, dziennikarze zadawali też wiele pytań, na które uzyskali wyczerpujące odpowiedzi. Zapewniono ich, że na bieżąco będą zamieszczane istotne informacje dotyczące działań związanych z przygotowaniem aukcji.

Biuro Rzecznika Prasowego
 

 

Źródło
Agencja Nieruchomości Rolnych
http://www.anr.gov.pl

125ml milk

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: ; będą; agencji; aukcja; nieruchomości; janowie; będzie; aukcję; poland; prezes; rolnych.; wiceprezes; aukcji; publicznej; dodał; spółka; ;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »